Nowy cennik. Tyle zapłacisz za jazdę hulajnogą

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Niedawno na terenie naszego miasta pojawiły się hulajnogi elektryczne na minuty. Tymczasem postanowiono zmodyfikować cennik. Ile teraz trzeba zapłacić za jazdę takim jednośladem?

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

“Chcąc nieustannie podnosić jakość świadczonych przez nas usług pracujemy nad udoskonaleniem naszej aplikacji oraz wprowadzeniem zmian, które pozwolą dostosować się do aktualnych potrzeb naszych klientów – czyli Was. Na większość tych zmian będziecie musieli jeszcze trochę poczekać, ale póki co zmianie uległy zasady pozostawiania hulajnóg w spotach oznaczonych na mapie literką P. Od tej pory za zaparkowanie w tym miejscu otrzymacie od nas BONUS w wysokości 1 zł. Opłata końcowa zostaje zniesiona. Poniżej przedstawiamy aktualny cennik, który będzie obowiązywać od 17.03.2022.

Chcąc nieco złagodzić wprowadzenie opłaty startowej odświeżyliśmy naszą ofertę abonamentową, która od teraz zawierać będzie znacznie korzystniejsze stawki za minutę oraz BRAK OPŁATY STARTOWEJ.

Hulajcie z nami i wypatrujcie wiosennych promocji, które już niedługo pojawią się w naszej ofercie. Śledźcie nas na Facebooku i Instagramie” – zachęca Quick.

Nowy cennik:

Opłata startowa:2.49 zł
Każda rozpoczęta minuta:0.69 zł
Pauza:0.10 zł
Rezerwacja:0.10 zł
Bonus za parkowanie w spocie:1.00 zł

Są też opłaty abonamentowe (zwolnione z opłaty startowej). Za 25 zł możesz jeździć 60 min dziennie. Jeśli zapłacisz 125 zł, to będziesz mógł cieszyć się hulajnogami przez 45 minut/dziennie. Karnet miesięczny (420 zł) pozwala natomiast na jazdę 40 min/dziennie.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 19 marca 2022 o godz. 09:32:24


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: