Odsłonił kulisy zatrzymania Lindbaecka. Wiadomo, do kiedy zawodnik będzie w ośrodku

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Antonio Lindbaeck obecnie przebywa w ośrodku leczenia uzależnień. W rozmowie z po-bandzie.com.pl Tomas Hellstroem, ojciec Philipa i szef teamu jego syna i “Antona”, odniósł się m.in. do obecnych kłopotów doświadczonego żużlowca.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Hellstroem ujawnił, że Antonio ma problemy rodzinne. W dniu, w którym został zatrzymany przez policję, jego żona nalegała, by przyjechał po dokumenty rozwodowe.

Antonio odmawiał, argumentując, że wypił parę piw. Ostatecznie jednak zdecydował się pojechać i powiedzmy „przypadkiem” spotkała go policja. O tym, że Antonio jednak przyjedzie wiedziała żona, teściowa i Antonio. Mam swoje zdanie na temat tych wydarzeń. Powiem tylko tyle, że trzeci tydzień czekamy na wyniki badań na zwartość alkoholu we krwi. Pierwsze badanie bowiem nie wykazało alkoholu. Drugie zostało przeprowadzone na komisariacie policji, na podstawie krwi, aby określić stężenie alkoholu. Nie wszystko wydaje się w tej sprawie jednoznaczne – przekazał Tomas Hellstroem w rozmowie z po-bandzie.com.pl.

Zapewnił jednocześnie, że celem zawodnika jest powrót do rywalizacji. Chce go odbudować pod kątem psychicznym i jest wręcz przekonany, że żużlowiec Startu Gniezno będzie silniejszy niż wcześniej.

Szwed zdradził ponadto, że Lindbaeck do końca marca będzie przebywać w ośrodku leczenia uzależnień. Wierzy w to, że w kwietniu wsiądzie na motocykl.

Cały wywiad znajdziesz tutaj.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 12 marca 2022 o godz. 12:57:27


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: