Antonio Lindbaeck trafił na odwyk. Pojawił się na spotkaniach dla AA

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Antonio Lindbaeck znalazł się na kolejnym życiowym zakręcie, o czym już chyba wszyscy słyszeli. Po głośnym wybryku Szwed trafił na odwyk i przystąpił do uczęszczania na spotkania dla anonimowych alkoholików.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Żużlowiec Startu trafił do lecznicy odwykowej, gdzie zaczął brać udział w spotkaniach dla anonimowych alkoholików. Ponadto podjął pracę z psychologiem.

W ostatnim czasie odwiedził go Tomas Hellstroem, ojciec Philipa Hellstorema-Baengsa, z którym doświadczony Szwed ma tworzyć team. W rozmowie z “Avesta Tidning” przekazał on, że najważniejszym celem jest pomóc Lindbaeckowi i zrobić wszystko, by wrócił na żużlowe tory.

Hellstroem skrytykował jednocześnie ruch Masarny Avesta, która błyskawicznie zerwała kontrakt z Lindbaeckiem. – Mogli chwilę poczekać. On wciąż jest tylko podejrzanym, a nie skazanym – zaznaczył.

Ojciec Philipa chce, by mimo wszystko Lindbaeck kontynuował współpracę z Masarną. Jeśli okaże się to niemożliwe, wówczas zamierza znaleźć inny klub dla syna. Wszystko po to, by mógł jeździć w jednych barwach z bardziej doświadczonym Szwedem.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 8 marca 2022 o godz. 18:04:08


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: