Tego kibice Orła się nie spodziewali. Ważna zmiana ws. sezonu 2022

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Coraz większymi krokami zbliża się kolejny sezon speedrowerowy. Dla Orła Gniezno będzie on zupełnie wyjątkowy. Nie tylko ze względu na to, że nasza drużyna bronić będzie mistrzostwa w Młodej CS Superlidze i CS Superlidze.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Rok 2021 był dla Orła wręcz wymarzony. Udało się wywalczyć Drużynowe Mistrzostwo Polski i wygrać Młodą CS Superligę. Do tego doszedł szereg innych sukcesów.

W sezonie 2022 Orzeł postara się o obronę tytułów drużynowych. Nie tylko to będzie dla gnieźnieńskiej drużyny sporym wyzwaniem. Tak się bowiem składa, że Orzeł musi podporządkować swój terminarz pod prace torowe, które według wcześniejszych założeń, miały zakończyć się przed sezonem lub nałożyć się na początek rozgrywek.

Z najnowszych ustaleń wynika, że przebudowa toru przy ulicy Parkowej rozpocznie się dopiero na początku czerwca. W związku z tym Orzeł ma jechać wszystkie mecze pierwszej rundy na własnym obiekcie. Będą więc kolejne zmagania na nieprzebudowanym owalu, choć jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że meczów ligowych już na tym torze nie obejrzymy.

O tym, że przebudowa ruszy we wspominanym terminie, prezes Orła Paweł Woźny dowiedział się podczas spotkania w Urzędzie Miejskim, na którym obecni byli m.in. wiceprezydent Michał Powałowski i wicedyrektor GOSiR-u Marek Lisiecki.

Druga runda zatem będzie upływać dla Orła pod znakiem wyjazdów na pojedynki ligowe. Jeżeli zespół awansuje do fazy play-off, to będzie mógł już rywalizować na odnowionym obiekcie przy Parkowej.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 16 lutego 2022 o godz. 15:32:46


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: