Sportowy trip Warszawa -> Toruń -> Gniezno? Z Wami to możliwe!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Wycieczka za naszymi zespołami do trzech miejscowości w trzy dni? Taki mamy plan! Jeżeli uda się uzbierać odpowiednie zaplecze finansowe, to w weekend zjawimy się na meczach naszych drużyn w Warszawie, Toruniu oraz Gnieźnie! 

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Nasza redakcja oczywiście tradycyjnie będzie prężnie funkcjonować przez cały weekend. Jest jednak plan, by działać nie tylko na terenie Gniezna, ale i znacznie dalej.

Jeżeli wszystko się ułoży pomyślnie, w piątek chcielibyśmy towarzyszyć koszykarzom Sklepu Polskiego MKK Gniezno U19 podczas pierwszego meczu w ramach półfinału MPP U19.

W sobotę obralibyśmy kierunek Toruń, by śledzić zmagania hokeistów UKH Start 1954 Gniezno. Niedzielę spędzilibyśmy natomiast najprawdopodobniej w Gnieźnie, choć kto wie, co przyniesie przyszłość? Może i tego dnia gdzieś wyruszymy!

Równolegle w piątek i sobotę działać będziemy w pierwszej stolicy Polski. Do zrobienia jest zatem sporo i tylko z Waszym wsparciem może się to udać! 

Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej zrzutki. Do zebrania mamy 200 zł. Jeżeli uda się uzyskać mniejsze środki, to i nasze założenia realizować będziemy w ograniczonym zakresie.

NASZĄ INICJATYWĘ MOŻESZ WESPRZEĆ TUTAJ >>> Z góry dziękujemy za dodanie energii do działania!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 16 lutego 2022 o godz. 19:29:37


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: