Co ze śledztwem ws. śmierci Artura Walczaka?

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

26 listopada 2021 roku zmarł Artur “Waluś” Walczak. Doszło do tego ponad miesiąc po koszmarnym nokaucie na gali PunchDown 5 (22 października). Sprawą zajęła się prokuratura. Czy są jakieś nowe ustalenia dotyczące tej tragedii? Spróbowaliśmy to sprawdzić.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Zwróciliśmy się do prokuratury z zapytaniem prasowym o to, czy zapadły jakieś kluczowe ustalenia w tej sprawie i czy ktoś usłyszał zarzuty. Do naszej redakcji dotarła już odpowiedź od prokurator Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu Małgorzaty Dziewońskiej.

“Śledztwo w sprawie narażenia uczestników Gali PunchDown 5 na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Artura Walczaka zostało przejęte przez Prokuraturę Okręgowa we Wrocławiu do dalszego prowadzenia. Czynności są w toku. Jednak dla dobra postępowania na obecnym jego etapie nie udzielamy informacji o wykonywanych ani planowanych czynnościach procesowych” – przekazała rzeczniczka prasowa PO we Wrocławiu.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 15 lutego 2022 o godz. 13:52:44


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: