“Głupoty” MKS-u. Zwycięstwo 9 bramkami nie zadowala w pełni [KOMENTARZE]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Piłkarki ręczne MKS-u PR Gniezno od zwycięstwa rozpoczęły zmagania w turnieju 1/8 finału Mistrzostw Polski juniorek. Po niełatwym meczu gnieźnianki pokonały Kusego Szczecin.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Szczypiornistki MKS-u PR Gniezno  po niełatwym meczu pokonały w hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki Kusego Szczecin 37:28 (18:13). Najwięcej bramek dla gospodyń turnieju zdobyła Zofia Bartkowiak – 9. Dla Kusego najwięcej rzuciła Oliwia Piotrowska, która trafiła siedmiokrotnie.

Wynik jest dużo lepszy, niż nasza gra. Dzisiaj troszeczkę jeszcze chyba ferie mamy, bo dobrze rozpoczęliśmy mecz, a potem troszeczkę zaczęły się głupoty. Przez te głupoty zawodniczki przeciwne cały czas nas trzymały, tak że nie mogliśmy mocniej odskoczyć. Było czterema-pięcioma bramkami, ale myślę, że mecz w pełni kontrolowaliśmy i nie było zagrożenia przegrania, a w końcówce było widać, że jak przycisnęliśmy, to skończyło się dziewięcioma, więc jesteśmy zadowoleni. Myślę, że jako kolektyw wyglądaliśmy dobrze, ale trzeba jeszcze postawić się mocniej w obronie i w ataku – powiedział trener MKS-u PR Gniezno, Robert  Popek.

– Nie było łatwo. To są wywalczone te trzy punkty. W drugiej połowie popełniłyśmy więcej błędów, co skutkowało tym, że ciężej nam się grało i ten wynik jest taki, jaki jest. Chcieliśmy wygrać większą liczbą bramek, ale jest ok.-powiedziała po meczu zawodniczka MKS-u PR Gniezno, Maria Tanaś.

W  innym meczu turnieju Pogoń 1945 Zabrze pokonała Zgodę Ruda Śląska 33:24. W sobotę, 29 stycznia o godz. 11:00  gnieźnianki zagrają ze Zgodą Ruda Śląska, a Pogoń 1945 Zabrze dwie godziny wcześniej zmierzy się z Kusym Szczecin. Do ćwierćfinału MP awansują dwie najlepsze drużyny.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 28 stycznia 2022 o godz. 20:07:39


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: