Co się dzieje w Trzemesznie? Mamy nowe wieści!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Zjednoczeni Trzemeszno znaleźli się na ostrym zakręcie. Za sprawą perturbacji organizacyjno-finansowych, przyszłość klubu stanęła pod wielkim znakiem zapytania. Na szczęście coraz więcej wskazuje na to, że ekipie z Trzemeszna uda się z tego jakoś wybrnąć. Na ostateczne rozstrzygnięcie sprawy trzeba jednak jeszcze chwilę poczekać.

Optymistycznym sygnałem jest to, że Zjednoczeni Trzemeszno przygotowują się do wznowienia rozgrywek ligowych – trenują w około 23-osobowej grupie. Jest chętny do objęcia stanowiska prezesa, ale muszą jeszcze zostać spełnione pewne warunki. W klubie z optymizmem spoglądają w przyszłość, wierząc, że uda się przetrwać trudny okres.

W sobotę Zjednoczeni zagrają sparing z drużyną ze Ślesina. Zawodnicy przygotowują się normalnie, nikt nie opuścił kadry. Mało tego. Jest nawet szansa, że zespół z Trzemeszna będzie jeszcze mocniejszy. Piłkarze są zdeterminowani, chętnie uczęszczają na treningi, czuć duże zaangażowanie.

Wszystko ma się rozjaśnić pod koniec stycznia. Podobno są szanse na to, że gmina zwiększy wsparcie dla Zjednoczonych, ale na konkrety trzeba poczekać. Ważną datą jest 26 stycznia. Wówczas odbędzie się sesja, podczas której swoje rozwiązanie ma przedstawić burmistrz. Będziemy wracać do tematu.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: