Oni zostaną włączeni do kadry Mieszka? Są przymiarki

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Podczas przygotowań do drugiej rundy IV ligi trenerzy Mieszka Gniezno Przemysław Urbaniak i Tomasz Zakrzewski obserwują młodych piłkarzy. Jest szansa, że zostaną oni włączeni do kadry drużyny seniorów.

“Trenerzy Przemysław Urbaniak i Tomasz Zakrzewski zaprosili wychowanków Akademii do gry wewnętrznej 15 stycznia, gdzie swoje umiejętności pokazali Miłosz Wilkosz (rocznik 2005 – strzelec 2 bramek), Kacper Szajda (2005), Piotr Łobodziec (2005) oraz Maksymilian Śrama (rocznik 2006). Ci sami zawodnicy mieli okazję uczestniczyć również w treningu. Dodatkowo w zajęciach uczestniczył również Mikołaj Frankowski – bramkarz rocznik 2006” – czytamy na stronie internetowej akademiamieszko.pl.

Właśnie po wspomnianej grze wewnętrznej rozmawialiśmy z trenerem Urbaniakiem. Poruszyliśmy temat młodych piłkarzy.

Fajnie zaprezentowała się cała czwórka, która została zaproszona na ten sparing. Miłosz Wilkosz strzelił dwa gole, więc fajnie. Jest materiał, będę się przyglądał i na pewno będą mieć jeszcze kilka takich prób, aby zaprezentowali swoje umiejętności. Na pewno jestem zadowolony z ich postawy. – zaznaczał szkoleniowiec.

To takie próby przed potencjalnym powołaniem do kadry na mecze IV ligi? – Jak najbardziej. Drzwi są otwarte, oni dobrze o tym wiedzą. Mają się pokazywać, jak najlepiej potrafią i dzisiaj cała ta czwórka udowodniła, że potencjał jest. Wiadomo, że przed nimi, jak i przed nami, dużo pracy, ale na pewno będę się przyglądał tej młodzieży – dodawał Przemysław Urbaniak.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: