Udany start zawodników klubu GTT Diament Budex Gniezno

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Dnia 4 grudnia 2021r dwunastoosobowa ekipa wraz z trenerkami wzięła udział w “Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Dzieci i Młodzieży” w Poznaniu.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Do rywalizacji stanęło 29 klubów pływackich. W rankingu medalowym GTT Diament Budex uplasował się na  10 miejscu  zdobywając 10 medali tj:  3 złote, 4 srebrne i 3 brązowe.

W klasyfikacji generalnej Weronika Tomczak zajęła 2 miejsce zdobywając  5 medali tj; 1 miejsce na 100m st. grzbietowym, 1 miejsce na 50 m st. grzbietowym, 2 miejsce na 100m st. dowolnym, 3 miejsce na 50m st. dowolny i  3 miejsce na 200m st. dowolnym.

Marta Sikorska wywalczyła 3 miejsce na dystansie 50m st. grzbietowym.

Maciej Tomczak w klasyfikacji generalnej otarł się o  podium uzyskując 4 miejsce zdobywając dla naszego klubu 2 medale tj: złoto na 200m st. dowolnym i  srebro na 100 m st .dowolnym.

Michalina Barciszewska zdobyła 2 miejsce na 100m st. grzbietowym.

Jakub Budzyński wywalczył 2 miejsce na 200 m st. dowolnym.

Zawody na Malcie były dla naszych zawodników pierwszym sprawdzianem umiejętności pływackich i cieszy nas ogromnie fakt, że prawie wszyscy zawodnicy pobili swoje rekordy życiowe. Gratulujemy wszystkim pływakom i życzymy kolejnych sukcesów.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 7 grudnia 2021 o godz. 12:14:00

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!