Start Gniezno czarnym koniem? Ekspert zabrał głos

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Żużlowy menedżer Krystian Plech udzielił wywiadu portalowi polskizuzel.pl. W trakcie rozmowy wyznał m.in., kto jego zdaniem może być “czarnym koniem” eWinner 1. ligi 2022.

To może być niespodzianka dla wielu osób, bo Plech stawia na Start Gniezno. Skąd taki typ?

ZOBACZ TAKŻE:   Weryfikacja planów. Ściganie przy W25 odwołane

– Pewnie teraz trochę wielu kibiców zaskoczę, ale uważam, że zespół z Gniezna. Ta ekipa jest ciekawie zbudowana pod względem charakterów. Poza tym jest tam Philip Hellström-Bängs, który według mnie ma bardzo duży potencjał. Do dochodzą Michael Jepsen Jensen i Antonio Lindbaeck. Ten drugi może być znowu głodny żużla. Nie wiem czemu, ale coś czuję, że mogą sprawić niespodziankę – powiedział Plech.

ZOBACZ TAKŻE:   Indywidualny Mistrz Polski 2020 zostaje w Orle Gniezno!

W trakcie wywiadu, co już nie jest żadnym zaskoczeniem, wskazał dwóch faworytów – Polonię Bydgoszcz i Falubaz Zielona Góra. A kto jego zdaniem spadnie?

Trudne pytanie. Według mnie trzy drużyny trochę chyba odstają. Widzę w tym gronie Orła Łódź, Zdunek Wybrzeże Gdańsk i beniaminka z Landshut, który pewnie będzie sporo nadrabiać własnym torem. Z drugiej strony pewne nie jest nic, bo każda z tych ekip ma swoje atuty, a liga jest nieprzewidywalna i naprawdę wyrównana – podsumował, cytowany przez polskizuzel.pl.

ZOBACZ TAKŻE:   Ogromne kontrowersje. Błędy sędziów wpłynęły na wynik meczu KS Gniezno?!

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: