Wyborne wieści z Orła Gniezno. Kibice tylko na to czekali!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Aseko Orzeł Gniezno ma za sobą spotkanie podsumowujące sezon 2021, w którym zespół sięgnął po Drużynowe Mistrzostwo Polski. Prezes Paweł Woźny podziękował zawodnikom za wielkie zaangażowanie w mecze i treningi. Pojawiły się też rozmowy na temat przyszlości.

ZOBACZ TAKŻE:   W piątek prezentacja Startu. Jacy zawodnicy się pojawią?

Miniony sezon był wyborny dla gnieźnieńskiego speedrowera. Udało się sięgnąć po mistrzostwo Młodej CS Superligi, a także po Drużynowe Mistrzostwo Polski. To bez wątpienia znakomite sukcesy, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że KS Orzeł istnieje dopiero… dwa lata!

W klubie apetyty nadal są spore i działacze zapowiadają, że w przyszłym roku również chcieliby walczyć o najwyższe laury. Na arenie krajowej udało się zrobić sporo, ale nadal jest duże pole do popisu. Chodzi m.in. o szkolenie dzieci i młodzieży czy też walkę na międzynarodowym poziomie.

ZOBACZ TAKŻE:   GALERIA: MKS PR II Gniezno - Zagłębie II Lubin

Są już pierwsze rozmowy na temat budowania kadry na przyszły sezon. Co szczególnie istotne dla wszystkich fanów speedrowera z pierwszej stolicy Polski wszyscy zawodnicy wyrazili wstępną chęć jazdy w Orle w 2022 roku! W kuluarach mówi się również o tym, że działacze rozważają wzmocnienia, ale jeszcze nic nie jest przesądzone. Będziemy uważnie monitorować sytuację!

ZOBACZ TAKŻE:   GALERIA: Zagrali dla Olgi! Uczestnicy wydarzenia "Gwiazdy na Gwiazdkę" w naszym obiektywie

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: