Potrzebna pilna pomoc dla wychowanki Stelli Gniezno. Tłumaczy nam, co się stało

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Wychowanka KS Stelli Gniezno Julia Konieczna, nabawiła się dość nieprzyjemnej kontuzji. Julia swoją przygodę z hokejem rozpoczęła w KS Stella Gniezno, później reprezentowała klub UKH Start 1954 Gniezno, LKS Gąsawa, a obecnie broni bramki w LKS Rogowo. Julia to także wielokrotna reprezentantka naszego kraju oraz medalistka mistrzostw Polski w hokeju na trawie.

Zapraszamy do przeczytania krótkiego wywiadu z tą zawodniczką.

ZOBACZ TAKŻE:   GALERIA: MKS PR II Gniezno - Zagłębie II Lubin

Julia, jakiej nabawiłaś się kontuzji?

Zerwałam 90% mięśnia w barku, a także przerwałam biceps. Niestety grałam już dłuższy czas z tą kontuzją, ponieważ nie było kiedy opuścić ligi, a także mistrzostw Polski.

Czy w tej sytuacji jest jeszcze jakaś nadzieja, że wyleczysz tę kontuzję?

Jeżeli w żaden sposób nie zerwę tych 10% barku, to czeka mnie operacja w Poznaniu. Jednak w przypadku całkowitego zerwania, nikt nie będzie chciał się podjąć tej operacji.

Czy jest jakieś ryzyko, że coś może nie pójść podczas operacji?

ZOBACZ TAKŻE:   Ogromne kontrowersje. Błędy sędziów wpłynęły na wynik meczu KS Gniezno?!

Generalnie nic nie powinno się wydarzyć. Jedynie do czasu operacji muszę na siebie uważać i jak tylko się da oszczędzać tę rękę.

Mamy wsparcie Polskiego Związku Hokeja na Trawie, który również wesprze nas finansowo. Jednak kwota ta jest niewystarczająca na pokrycie kosztów operacji i rehabilitacji

piszą rodzice Julii.

ZBIÓRKA DOSTĘPNA JEST TUTAJ:

Mamy nadzieję, że uda się w dość szybkim czasie zebrać całą kwotę. Liczymy również, że za jakiś czas będziemy mieli okazję oglądać Julkę w akcji. Kto wie, być może kiedyś to właśnie wychowanka KS Stelli Gniezno będzie trzonem polskiej reprezentacji kobiet w hokeju na trawie?

ZOBACZ TAKŻE:   Weryfikacja planów. Ściganie przy W25 odwołane

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: