Ta zbiórka idzie jak krew z nosa. Nie ma nawet tysiąca

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Miłosz Wachoń, młody i ambitny zawodnik Mieszka Gniezno, potrzebuje Waszej pomocy. Zbiera środki na pokrycie kosztów operacji więzadeł krzyżowych przednich, która już za nim. Poniżej zamieszczamy jego apel.

Witam,

Jestem 19- letnim zawodnikiem MKS Mieszko Gniezno, swoją przygodę piłkarską z tym klubem rozpocząłem w 2010 roku, kiedy to pierwszy raz broniłem barw klubu Pierwszej Stolicy jako orlik i trampkarz. Następnie na trzy lata przeniosłem się do Huraganu Pobiedziska, by od pięciu lat ponownie bronić barw Mieszka Gniezno, na poziomie juniora starszego, a teraz od dwóch lat na poziomie pierwszej drużyny seniorów.

ZOBACZ TAKŻE:   Robert Pepliński mówi, kiedy wróci na boisko. O to chciałby powalczyć [WYWIAD]

18 maja 2020 roku, kiedy to pierwszy raz poczułem, co oznacza poważna kontuzja- Zerwane więzadła krzyżowe przednie, zerwane więzadła poboczne oraz zerwane łąkotka boczna i przyśrodkowa. Po odbytej operacji i kilku miesięcznej rehabilitacji wróciłem do pełni sił i trenowałem w okresie zimowym z drużyną. Wiosną wróciłem do gry, by znów móc realizować swoje największe marzenia* (*marzeń nie mam- mam cele).

ZOBACZ TAKŻE:   Gnieźnianie nie pojadą na mistrzostwa Europy

30 września 2021 roku, podczas treningu z drużyną, w którym przygotowywałem się do kolejnego starcia o punkty ligowe, raz jeszcze doznałem poważnej kontuzji- ponowne zerwanie więzadła krzyżowego przedniego.

ZOBACZ TAKŻE:   W piątek prezentacja Startu. Jacy zawodnicy się pojawią?

Od najmłodszych lat sport jest dla mnie całym życiem a w szczególności piłka nożna. Trenując z drużyną oraz indywidualnie daję z siebie wszystko a będąc na boisku zostawiam tam całe swoje serce.

Proszę Was o pomoc, która pozwoli wrócić Mi na boisko.

Będę wdzięczny za każdą wpłaconą złotówkę i każde udostępnienie.

ZRZUTKA DOSTĘPNA JEST TUTAJ >>>


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: