Porażka to przy tym pikuś. Fatalne wieści z Mieszka Gniezno!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Mieszko Gniezno w koszmarnych okolicznościach przegrał w czwartek z Wilkami Wilczyn 3:4. Nie to jest jednak najgorsze. Martwią problemy zdrowotne, jakich w trakcie tego pojedynku nabawili się Adam Konieczny oraz Michał Mól.

– Jesteśmy załamani – słyszymy od jednego z przedstawiciela Mieszka Gniezno, który nie ukrywa, że urazy Koniecznego i Mola to niemały cios.

ZOBACZ TAKŻE:   Kolejny kontrakt w Orle!

Na razie nie wiadomo, co dokładnie się wydarzyło. Konieczny pojechał po meczu na SOR. Są różne przypuszczenia. Albo doszło do pęknięcia śródstopia, albo po prostu nabawił się mocnego zbicia. Mól natomiast miał kłopot z więzadłem w prawym kolanie. Szczegóły na razie jednak też nie są znane.

ZOBACZ TAKŻE:   „Wiaderko” zostaje w Orle Gniezno!

Szczególnie martwią problemy Koniecznego. Ten zawodnik ostatnimi czasy prezentował się bardzo solidnie i regularnie wpisywał się na listę strzelców. W czwartek też trafił, ale niestety meczu nie będzie wspominać pozytywnie

Nie dość, że jego zespół przegrał, to on jeszcze mocno się poturbował. Po meczu nawet nie mógł samodzielnie wyjść z szatni. Wyglądało to poważnie. Urazu nabawił się podczas sytuacji boiskowej, gdy został nadepnięty przez jednego z przeciwników. Mamy nadzieję, że nie będzie źle i “Konias” niebawem znów przywdzieje barwy Mieszka.

ZOBACZ TAKŻE:   GALERIA: MKS PR II Gniezno - Zagłębie II Lubin

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: