Gorzkie pożegnanie z trawą. Arkadiusz Brożek zabrał głos

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W sobotę odbył się ostatni już dla Startowców mecz pierwszej rundy, który to niestety zakończyli z porażką 1:3 na swoim koncie. Triumfowali goście – KS AZS AWF Poznań.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Pierwsza kwarta już postawiła gnieźnian w niekomfortowej sytuacji, kiedy to dwie bramki padły na korzyść gości z Poznania.

Autorami okazali się Mateusz Mazany – w 5. minucie oraz Łukasz Kurniewicz – w 10. minucie.

W trzeciej kwarcie do bramki Startowców ponownie trafiła piłka ze strony Łukasza Kurniewicza.

Honorową bramkę dla drużyny gnieźnian pochwalić się może Błażej Zieliński w 54. minucie meczu.

„Pierwsza tercja zadecydowała o tym meczu, szybko straciliśmy dwie bramki i to tak naprawdę ułożyło mecz. Poźniej niewykorzystane sytuacje z naszej strony, co później się mści, stąd taki wynik – 1:3. Kończymy rundę na piątym miejscu i czekamy na wiosnę. Przed nami sezon halowy, także wszystkich kibiców zapraszamy na ul. Sportową 5” – mówił Arkadiusz Brożek, kapitan drużyny Startu Gniezno.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 6 listopada 2021 o godz. 20:14:51

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!