Tomasz Fajfer nie będzie sam? Nowe wieści o sztabie Startu Gniezno

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Niedawno oficjalnie ogłoszono, że funkcję trenera w Starcie Gniezno sprawować będzie Tomasz Fajfer. Kto go będzie wspierać? Pojawiły się nowe doniesienia w tym zakresie.

Będę robił wszystko, aby ta młodzież wskoczyła na wyższy szczebel drabinki, jaką jest kariera. Mam nadzieję, że wszystko zagra – takie słowa padły z ust Tomasza Fajfera po tym, jak został ogłoszony trenerem Startu Gniezno (cytat za startgniezno.com).

ZOBACZ TAKŻE:   „Wiaderko” zostaje w Orle Gniezno!

Już wówczas przekazano, że sztab szkoleniowy współtworzyć będzie też menedżer Błażej Skrzeszewski. Kto jeszcze będzie odpowiadał za gnieźnieński zespół?

Plotki wskazują na to, że przy szkoleniu młodzieży mają pomagać również Maciej i Oskar Fajferowie. Rzekomo będą służyć dobrą radą młodszym kolegom. Nie jest to jednak żadna niespodzianka, wszak Oskar to kapitan czerwono-czarnych, a Maciej – choć zakończył już karierę – to na “czarny sport” absolutnie się nie obraził i pomaga m.in. Oskarowi.

ZOBACZ TAKŻE:   Indywidualny Mistrz Polski 2020 zostaje w Orle Gniezno!

Rady od Macieja czy Oskara na pewno przydałyby się młodym zawodnikom. Jeżeli dołożymy do tego niemałe doświadczenie i wiedzę Tomasza Fajfera, to może z tego wyjść coś naprawdę dobrego. Trzymamy kciuki, aby udało się wyszkolić zawodników, którzy z powodzeniem będą rywalizować na torach żużlowych!

ZOBACZ TAKŻE:   Ogromne kontrowersje. Błędy sędziów wpłynęły na wynik meczu KS Gniezno?!

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: