Koniec wątpliwości. Zapadła ostateczna decyzja ws. przyszłości Kevina Fajfera!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nie ma już żadnych złudzeń. Kevin Fajfer w przyszłym roku nie będzie bronić barw Startu Gniezno. Wychowanek klubu z pierwszej stolicy Polski powiadomił o tym w oficjalnym komunikacie, który zamieścił na Facebooku.

“Witam wszystkich kibiców
Niestety kiedyś musiał przyjść taki moment w mojej karierze i się pożegnać.
Chciałbym bardzo Wam podziękować za 3 lata wspólnej jazdy na W25. To Wy napedzaliscie mnie do ciężkiej pracy. Czym był by żużel bez was?! Te ciary kiedy wygrywasz ważne biegi a Wy skandujecie KEVIN. Nie da się tego opisać. W tym roku czułem się w klubie niedoceniany i na uboczu ale Wy pokazaliście że stoicie za mną murem. Za to chciałbym bardzo podziękować!!!! Mam nadzieję że kiedyś tu jeszcze do Was wrócę.
Szczerze to nie była moja decyzja… Poprostu zarząd klubu nie widzi miejsca dla mnie w składzie. Nie będę jakoś z tego powodu płakał i się prosił wiem na co mnie stać. Myślę że klub nie może mi nic zarzucić. Kiedy byli w potrzebie zawsze mogli na mnie liczyć czy to w 2020 kiedy skończyłem wiek juniora bądź też w tym roku. Wiem że mogę dobrze punktować dlatego też będę musiał zrobić krok do tyłu by w przyszłości zrobić 2 do przodu.
Początek roku miałem strasznie ciężki. Nowy team nowe silniki plus 2 małe kontuzje (kręgosłupa i ręki) których nabawiłem się na pierwszych treningach. Ale później już było coraz lepiej 🙂 mam nadzieję że takiego mnie zapamiętacie. Nigdy nie odpuściłem ani jednego biegu. Dumny jestem że tak jak Tata mogłem zdobywać punkty dla mojego miasta!!!!
Powodzenia Start Gniezno !!! 🔴⚫
Nie mówię żegnajcie lecz do zobaczenia 👊🔴⚫” – pisze Kevin.

ZOBACZ TAKŻE:   GALERIA: Zagrali dla Olgi! Uczestnicy wydarzenia "Gwiazdy na Gwiazdkę" w naszym obiektywie

W przyszłym roku Kevin Fajfer ma jeździć w II-ligowym PSŻ Poznań.

ZOBACZ TAKŻE:   GALERIA: MKS PR II Gniezno - Zagłębie II Lubin

Kevin, serdecznie dziękujemy za jazdę w czerwono-czarnych barwach! Mamy nadzieję, że przyszły sezon przyniesie Ci dużo dobrego i staniesz się jeszcze lepszym zawodnikiem. Trzymamy kciuki, powodzenia!

ZOBACZ TAKŻE:   Ogromne kontrowersje. Błędy sędziów wpłynęły na wynik meczu KS Gniezno?!

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: