Jurica Pavlic chciałby być trenerem

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Jurica Pavlic jest już na żużlowej emeryturze i absolutnie nie bierze pod uwagę możliwości powrotu do rywalizacji. W rozmowie z zuzel.interia.pl przyznaje jednak, że chciałby się sprawdzić w roli trenera.

Nie ukrywam, że chętnie spróbowałbym się w charakterze szkoleniowca-menedżera. Jest tylko jedna, lecz sporych rozmiarów przeszkoda.  Musiałbym cały tydzień siedzieć w Polsce, a ja w tej chwili nie mogę sobie na to pozwolić. Trzeba non stop doglądać biznesu i życie na walizkach średnio mi już się uśmiecha. Nie mam jeszcze takich mocy żeby być w dwóch miejscach naraz równocześnie. A w sumie szkoda – powiedział Chorwat.

ZOBACZ TAKŻE:   W piątek prezentacja Startu. Jacy zawodnicy się pojawią?

Były zawodnik Startu Gniezno podkreślił w tej samej rozmowie, że jego relacje z działaczami Startu są poprawne i nie miałby problemu, by uścisnąć im rękę. Powiedział też, z kim ze środowiska ma najlepszy kontakt.

ZOBACZ TAKŻE:   Kolejny kontrakt w Orle!

Wyróżniłbym Kevina Fajfera. W social mediach jest obecnie dużo opcji i jeżeli miałbym do kogoś zatelefonować lub napisać wiadomość, to Kevin pierwszy przychodzi mi do głowy. Mamy świetne relacje. Dla mnie to ogromny zaszczyt, że mogłem poznać tego faceta – podkreślił Pavlic.

ZOBACZ TAKŻE:   Ogromne kontrowersje. Błędy sędziów wpłynęły na wynik meczu KS Gniezno?!

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: