Co dalej z Kevinem Fajferem? Dostał ważny telefon

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Gdy wydawało się, że transfer Kevina Fajfera do PSŻ-u Poznań jest już prawie przesądzony, znów pojawiły się wieści, że może zostać w Starcie Gniezno. Tak naprawdę jeszcze wszystko jest możliwe!

Z naszych ustaleń wynika, że Kevin Fajfer przede wszystkim chce regularnie startować. Zawodnik zdaje sobie sprawę, że tylko to może mu pozwolić na dalszy rozwój i podwyższanie umiejętności.

ZOBACZ TAKŻE:   Oficjalnie: prezentacja Startu Gniezno została przeniesiona!

Fajfera bardzo chętnie przyjęliby w swoje szeregi nowi działacze PSŻ-u Poznań. I niewykluczone, że wychowanek Startu trafi właśnie do klubu ze stolicy Wielkopolski. Bardzo tam w niego wierzą i są pełni nadziei, że mógłby być ważnym ogniwem drugoligowego zespołu, który de facto ma być bardzo mocny. Kto wie, może nawet “Skorpiony” powalczą o I ligę.

ZOBACZ TAKŻE:   GALERIA: MKS PR II Gniezno - Zagłębie II Lubin

Czy Kevin Fajfer będzie jeździć na poznańskim Golęcinie? Wydaje się, że jeszcze ostatniego słowa nie powiedział Start Gniezno. Nasze ustalenia wskazują na to, że Kevin odebrał telefon od jednego z przedstawicieli klubu, który zaprosił go na kolejne rozmowy. Czy panowie dojdą do porozumienia? To na razie ciężko stwierdzić. Będziemy monitorować temat, który nadal wydaje się być rozwojowy.

ZOBACZ TAKŻE:   Relacja LIVE: MKS PR URBIS Gniezno - SPR Pogoń Szczecin

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: