Rok ze sportzpazurem.pl. Rozczaruję tych, którzy życzą nam źle

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Rok temu powstała inicjatywa sportzpazurem.pl. Zaczęło się niewinnie, od bloga, który ekspresowo przekształcił się w portal. Dziś mogę napisać śmiało, że jestem dumny z tego, co już udało się osiągnąć.

Gnieźnieński sport zawsze był mi bliski, a z biegiem czasu stawał się coraz bliższy. Pisanie na jego temat, a także współpraca z niektórymi działaczami, bywa problemowa, bywa trudna, ale bywa też bardzo owocna. Generalnie jednak człowiek nadal ma energię, by działać, a to jest najważniejsze.

By działać zgodnie z tym, co gra w sercu, niekoniecznie zawsze tak, jak inni by chcieli. To sprawia, że u niektórych nasz portal jest na czarnej liście. Czy to nasz problem? Otóż nie. To wyłącznie kłopot dla ów postaci, które traktują nas wrogo. Mnie osobiście to nawet bawi. Przynajmniej ta sportowa karuzela ma jakieś barwy i nie jest zero-jedynkowa.

Wszystkich, którzy źle nam życzą, muszę rozczarować i napisać, że działamy dalej z wielkimi pokładami energii. Jesteśmy gotowi wdrażać nowe pomysły i wprowadzać portal na coraz wyższy poziom. Cieszymy się, że mądrzy ludzie są z nami, że nas wspierają i rozumieją nasze cele, a także potrzeby. Bardzo Wam dziękujemy!

Każdego dnia dokładamy starań, by prezentować Wam jak najświeższe wieści ze świata gnieźnieńskiego sportu. Nierzadko są to informacje, których nie ujrzycie w żadnym innym tytule. Bo właśnie na tym polega dziennikarstwo. By być dociekliwym, szybkim i wyczerpującym. Rzetelność oczywiście też jest dla nas priorytetem. Jako jedni z nielicznych lubimy „pchać” w eter plotki. Bo tym się żyje, kiedy wiadomości oficjalnych brakuje. Ważny jest jednak odpowiedni odczyt – z właściwym dystansem. Jeśli to będzie towarzyszyć naszym Czytelnikom, to wszystko będzie w porządku!

Bądźcie z nami, a zawsze będziecie na bieżąco! Sportzpazurem.pl to portal, który niezależnie serwuje Wam najświeższe wiadomości sportowe z pierwszej stolicy Polski. Niejednokrotnie, specjalnie dla Was, trzymamy rękę na pulsie prawie 24/7!


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: