Kto na U24 w Starcie Gniezno? Pojawił się nowy kandydat!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Sympatycy “czarnego sportu” z Gniezna z niecierpliwością wyczekują informacji o tym, kto będzie jeździł w Starcie w nowym sezonie. My natomiast, chcąc zaspokoić ich ciekawość, uważnie śledzimy wszelkie sygnały, doniesienia i plotki. Najnowsze wieści dotyczą zawodnika U24.

Ostatnio informowaliśmy, że Start rzekomo zainteresował się Matiasem Nielsenem, jednocześnie podając, że ten zawodnik ma ważny kontakt w Poznaniu. I wiele wskazuje na to, że z tego PSŻ-u wyrwać się go nie uda. Podobno poznańskie władze chcą go zatrzymać na kolejny sezon.

Doszły do nas informacje, że czerwono-czarni zawiesili też oko na Madsie Hansenie z Kolejarza Opole, ale tutaj podobno też trudno o porozumienie w sprawie współpracy.

Z naszych ustaleń wynika, że bardziej prawdopodobną opcją jest nawiązanie kooperacji z Olegiem Michaiłowem, młodym zawodnikiem łotewskim, który w przyszłym roku będzie mieć 23 lata.

Oczywiście na razie o pewnikach nie ma mowy. Wszystko dlatego, że czas na formalności dopiero nadejdzie. Mimo to wypatrujemy wszelkich informacji, by móc na bieżąco zaspokajać Waszą ciekawość. Jesteśmy dla Was i działamy z myślą o naszych wspaniałych czytelnikach!


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: