Kto może zastąpić Frederika Jakobsena? Ujawniamy nazwisko!

Ostatnia aktualizacja: 20 września 2021
Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Po raz pierwszy ujawniamy nazwisko potencjalnego następcy Frederika Jakobsena, który zdecydował się opuścić Start Gniezno. Kto wskoczy w jego miejsce?

W kuluarach słyszymy, że Jakobsena może zastąpić Matias Nielsen. To rodak, ale i rówieśnik „Fredki”. Przed nim zatem ostatni sezon, w którym będzie mógł startować jako zawodnik U24.

Nielsen w tym sezonie bronił barw klubu z Poznania. Lepsze występy przeplatał gorszymi. Ostatecznie uzyskał średnią biegopunktową na poziomie 1,926. To czternasty wynik w rankingu drugoligowców.

Ten zawodnik bez wątpienia posiada mniejsze doświadczenie niż Jakobsen. Ma też ważny kontrakt z PSŻ-em na przyszły rok, więc nie wiadomo, czy udałoby się go wyciągnąć ze stolicy Wielkopolski.

Na pewno będziemy monitorować ten wątek. Jest jeszcze przecież Philip Hellstroem-Baengs, który teoretycznie też mógłby jeździć jako U24. W tym sezonie jednak widzieliśmy, że chyba jeszcze nie dorósł do poziomu I ligi. Ale kto wie, może po zimie coś się zmieni? Najpierw Start musiałby go jednak zatrzymać, by móc dywagować, czy nadaje się do składu na dany mecz.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 20 września 2021 o godz. 19:24:12


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: