Kto może zastąpić Frederika Jakobsena? Ujawniamy nazwisko!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Po raz pierwszy ujawniamy nazwisko potencjalnego następcy Frederika Jakobsena, który zdecydował się opuścić Start Gniezno. Kto wskoczy w jego miejsce?

W kuluarach słyszymy, że Jakobsena może zastąpić Matias Nielsen. To rodak, ale i rówieśnik „Fredki”. Przed nim zatem ostatni sezon, w którym będzie mógł startować jako zawodnik U24.

ZOBACZ TAKŻE:   Nasze ustalenia znów potwierdzone. Start Gniezno ma nowego zawodnika!

Nielsen w tym sezonie bronił barw klubu z Poznania. Lepsze występy przeplatał gorszymi. Ostatecznie uzyskał średnią biegopunktową na poziomie 1,926. To czternasty wynik w rankingu drugoligowców.

Ten zawodnik bez wątpienia posiada mniejsze doświadczenie niż Jakobsen. Ma też ważny kontrakt z PSŻ-em na przyszły rok, więc nie wiadomo, czy udałoby się go wyciągnąć ze stolicy Wielkopolski.

ZOBACZ TAKŻE:   Przemysław Urbaniak ujawnił, co powtarza swoim podopiecznym [WYWIAD]

Na pewno będziemy monitorować ten wątek. Jest jeszcze przecież Philip Hellstroem-Baengs, który teoretycznie też mógłby jeździć jako U24. W tym sezonie jednak widzieliśmy, że chyba jeszcze nie dorósł do poziomu I ligi. Ale kto wie, może po zimie coś się zmieni? Najpierw Start musiałby go jednak zatrzymać, by móc dywagować, czy nadaje się do składu na dany mecz.

ZOBACZ TAKŻE:   Tak będzie wyglądać sztab szkoleniowy Startu Gniezno!

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: