Oficjalnie: Frederik Jakobsen podjął decyzję ws. przyszłości!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

To już absolutnie przesądzone. Frederik Jakobsen oficjalnie poinformował, że zdecydował się odejść ze Startu Gniezno. Na razie nie wiadomo, gdzie będzie się ścigać, ale już od jakiegoś czasu się mówiło, że na brak ofert narzekać nie może.

Informacja o odejściu Jakobsena w zasadzie nie jest wielką niespodzianką. W trakcie mijającego sezonu można było już usłyszeć, że Duńczyk może zdecydować się na taki ruch. Później plotki na temat możliwości jego rozstania się ze Startem przybierały na sile. Dziś mamy punkt kulminacyjny tej historii.

Chciałbym bardzo podziękować za ostatnie trzy sezony, w których ścigałem się dla waszego klubu i z dumą reprezentowałem czerwono-czarne barwy. Ogromne podziękowania kieruję w stronę klubowych działaczy – za wiarę we mnie i danie mi szansy na rozwój. Nie jestem w stanie wystarczająco podziękować fanom za wasze wielkie wsparcie. Zawsze lubiłem ścigać się przed wami i dawałem z siebie wszystko na torze – zapewnił Frederik Jakobsen na Facebooku.

Później przeszedł do najważniejszej informacji. – Osoby, które mnie dobrze znają, wiedzą, że uwielbiam duże wyzwania i postanowiłem sobie je dać na nowy sezon, który spędzę gdzieś indziej – dodał.

Mam nadzieję, że wkrótce was wszystkich znowu zobaczę. Życzę powodzenia w nowym sezonie – podsumował.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: