Te nazwiska pojawiły się na liście życzeń Startu Gniezno!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Bardzo uważnie śledzimy wszelkie doniesienia transferowe z Wrzesińskiej 25. Dotarły do nas nazwiska, które podobno pojawiły się na liście życzeń Startu Gniezno. Czy któryś z tych zawodników dołączy do zespołu z pierwszej stolicy Polski? Tego oczywiście zapewnić nie możemy.

Trzeba zacząć od tego, że coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje na to, że Oskar Fajfer będzie jeździć w Starcie Gniezno w sezonie 2022. Najprawdopodobniej współpracę z klubem kontynuować będzie też Peter Kildemand.

Wszystkich najbardziej ciekawi oczywiście to, kto może dojść do Startu Gniezno. Słychać o Adrianie Gale, ale tutaj podobno sprawa nie jest tak prosta, jakby niektórym mogło się wydawać. Temat się pojawił, jednak póki co trudno stwierdzić, czy cokolwiek z tego wyniknie.

Na kim jeszcze zawiesili oko działacze Startu Gniezno? Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że zainteresowanie wzbudzili Michael Jepsen Jensen, Kenneth Bjerre, a także Niels Kristian Iversen. Jeżeli chodzi o krajowe podwórko, to pojawił się wątek Mateusza Szczepaniaka.

Czy któryś z wymienionych zawodników zasili Start? W żużlu tak naprawdę niczego nie można być pewnym, nim nie zostanie to ogłoszone oficjalnie. Trzeba zatem uzbroić się w cierpliwość. Na razie to tylko giełda nazwisk, które pojawiają się w kontekście czerwono-czarnych.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: