Start Gniezno przeprasza kibiców. Pojawiło się ważne zapewnienie

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nie milkną echa Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego – Pierwszego Króla Polski. Wydarzenie zostało zorganizowane przez GTM Start Gniezno i KFSport (SpeedwayEvents.pl). We wtorek gnieźnieński klub wydał krótki komunikat.

Odniesiono się w nim m.in. do tego, że darmowego wstępu na obiekt nie mieli karnetowicze.

W tym miejscu należy się kilka wyjaśnień naszym kibicom – pierwsza, dotycząca rekompensaty za karnety. Zgodnie z komunikatem wydanym przez klub w dniu 7 maja br. w zamian za mecz ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk, który odbył się przy pustych trybunach, posiadacze karnetów mieli możliwość wstępu na półfinał IMP oraz dwie rundy DMPJ. Pierwotny pomysł wstępu na turniej został porzucony m.in. ze względu na współpracę z firmą zewnętrzną przy organizacji zawodów kończących sezon żużlowy w Gnieźnie.

czytamy na startgnezno.com.

Niektórzy kibice doświadczyli trudności podczas wchodzenia na stadion – utworzyły się niemałe kolejki. Co na to klub?

Mimo dołożenia starań ze strony klubu jak i sugestii, co do obsady stanowisk sprzedaży biletów oraz osób wpuszczających na stadion w poniedziałkowy wieczór utworzyły się spore kolejki przy bramkach wejściowych. Ze swojej strony wszystkich kibiców, którzy oczekiwali dłużej niż zwykle, by wejść na obiekt, możemy przeprosić i zapewnić, że więcej takie sytuacje nie będą mieć miejsca, a płynne wejście na obiekt zapewni zainstalowany na stadionie system kołowrotków

podkreślono w materiale klubowym.

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: