Kolejny sukces Mateusza Jabłońskiego. Wygrał w Zielonej Górze!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Zwycięstwem Mateusza Jabłońskiego zakończyły się czwartkowe zawody z cyklu Nice Cup na torze w Zielonej Górze. Drugie miejsce zajął Aleksander Grygolec, a trzecie Jakub Osyczka.

W zawodach wystąpili też dwaj inni juniorzy Startu – Mikołaj Czapla oraz Szymon Szwacher.

Wyniki za speedwaynews.pl:

Grupa I 

1. Fraser Bowes (Wölfe Wittstock) (1,3,2,3) 9 
2. Ben Ernst (Orzeł Łódź) (3,3,3,d) 9 
3. Mikołaj Czapla (Aforti Start Gniezno) (2,0,3,2) 7 
4. Kacper Łobodziński (ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz) (0,2,2,u) 4 
5. Hubert Ścibak (Unia Leszno) (1,1,0,1) 3 
6. Nikodem Bartoch (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) (3,2,3,3) 11 
7. Marius Hillebrand (Trans MF Landshut Devils) (2,2,w,3) 7 
8. Nikita Kaulins (Optibet Lokomotiv Daugavpils) (0,0,0,1) 1 
9. Bartosz Głogowski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) (3,1,1,2) 7 
10. Antoni Mencel (Fogo Unia Leszno) (1,0,1,2) 4 
11. Szymon Szwacher (Aforti Start Gniezno) (0,1,1,u) 2
12. Jakub Osyczka (Marwis.pl Falubaz Zielona Góra) (2,3,2,3) 10 

ZOBACZ TAKŻE:   Tak Frederik Jakobsen potrafił szaleć przy W25! [WIDEO]

Grupa II 

14. Aleksander Grygolec (Orzeł Łódź) (3,3,2,3) 11 
15. Andrej Rozaliuk (Eltrox Włókniarz Częstochowa) (-,-,-,-) 
16. Olivier Buszkiewicz (Fogo Unia Leszno) (1,2,1,1) 5 
17. Mateusz Jabłoński (Aforti Start Gniezno) (2,3,3,3) 11 
18. Seweryn Orgacki (ZOOLeszcz DPV Logsitic GKM Grudziądz) (3,1,3,2) 9 
19. Kacper Grzelak (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) (2,3,2,3) 10 
20. Jakub Sroka (Orzeł Łódź) (0,2,2,1) 5 
21. Nile Tufft (Marwis.pl Falubaz Zielona Góra) (1,1,3,2) 7 
22. Miłosz Wysocki (ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz) (0,0,0,1) 1 
23. Artjoms Juhno (Optibet Lokomotiv Daugavpils) (3,2,0,2) 7 
24. Aleksiej Pilac (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) (1,1,1,0) 3 
25. Maksym Borowiak (Fogo Unia Leszno) (2,0,1,w) 3 

ZOBACZ TAKŻE:   Aforti Start Gniezno Liberec wicemistrzem Czech!

1. Ernst, Czapla, Bowes, Łobodziński 

2. Bartoch, Hillebrand, Ścibak, Kaulnis, 

3. Głogowski, Osyczka, Mencel, Szwacher 

4. Grygolec, Jabłoński, Buszkiewicz 

5. Orgacki, Grzelak, Tufft, Sroka 

6. Juhni, Borowiak, Pilacs, Wysocki 

7. Bowes, Hillebrand, Głogowski, Kaulins 

8. Osyczka, Łobodziński, Ścibak, Mencel 

9. Ernst, Bartoch, Szwacher, Czapla 

ZOBACZ TAKŻE:   Debiuty w czeskim Starcie. "Będziemy walczyć o medal"

10. Grygolec, Sroka, Tufft, Wysocki 

11. Jabłoński, Juhno, Orgacki, Borowiak 

12. Grzelak, Buszkiewicz, Pilacs 

13. Czapla, Bowes, Mencel, Ścibak 

14. Ernst, Łobodziński, Szwacher, Hillebrand (w) 

Upadek Hillebranda i Szwachera na pierwszym łuku. Obaj wstali z toru. 

15. Bartoch, Osyczka, Głogowski, Kaulins 

16. Orgacki, Grygolec, Buszkiewicz, Juhno 

17. Jabłoński, Sroka, Pilacs 

18. Tufft, Grzelak, Borowiak, Wysocki 

19. Bartoch, Mencel, Hillebrand, Szwacher (u/4) 

20. Osyczka, Czapla, Kaulins, Łobodziński (u/4) 

21. Bowes, Głogowski, Ścibak, Ernst (D) 

22. Grzelak, Juhno, Sroka, Pilacs 

23. Jabłoński, Tufft, Buszkiewicz, Borowiak (W) 

Bieg powtórzony po upadku Borowiaka. 

24. Grygolec, Orgacki, Wysocki 

Finał 

Jabłoński, Grygolec, Osyczka, Bartoch


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: