Tokio 2020: Wychowanka MKS Gniezno bez awansu do finału na 1500 m [WYNIKI]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Niestety, Martyna Galant nie zdołała wywalczyć awansu do finału olimpijskiego turnieju w biegach na 1500 metrów. Wychowanka MKS Gniezno w półfinale zajęła dziesiąte miejsce, osiągając czas 4:06.01.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Martyna miała trochę pecha, bo na trasie przewróciła się jedna z przeciwniczek, co sprawiło, że wychowanka MKS Gniezno została wybita z rytmu. Na szczęście nie podzieliła losu rywalki, utrzymała się na nogach i walczyła dalej.

Do awansu trochę zabrakło, ale wstydu Martyna na pewno nie przyniosła. Pokazała wolę walki i na pewno będzie miała co wspominać po powrocie do Polski.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 4 sierpnia 2021 o godz. 12:11:37

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!