Mateusz Jabłoński 11. w Rawiczu. Szwecja: Peter Ljung poza zasięgiem rywali!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Kolejne występy zawodników Aforti Startu Gniezno w Szwecji, a ponadto Mateusz Jabłoński wystąpił na ZKJ w Rawiczu. Jak im poszło?

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Rawiczu [za WP SportoweFakty):

Wyniki:
1. Mateusz Cierniak – 14 (3,3,2,3,3)
2. Mateusz Bartkowiak – 13 (3,3,2,2,3)
3. Mateusz Świdnicki – 12 (3,3,3,3,0)
4. Wiktor Przyjemski – 12 (2,2,3,2,3)
5. Michał Curzytek – 11 (2,2,2,3,2)
6. Jakub Krawczyk – (1,2,t,2,3)
7. Krzysztof Sadurski – (0,3,0,3,1)
8. Sebastian Szostak – (1,2,3,0,1)
9. Damian Ratajczak – (3,1,2,1,u)
10. Kacper Pludra – (2,w,3,1,w)
11. Mateusz Jabłoński – (2,0,1,1,2)
12. Krzysztof Lewandowski – (w,1,1,2,2)
13. Kacper Grzelak – (0,1,1,1,2)
14. Bartłomiej Kowalski – (1,w,-,ns,ns)
15. Olivier Buszkiewicz –  (w,w,w)
16. Franciszek Karczewski – (w,d,ns,ns,ns)
17. Mateusz Dul –  (w,-,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. (64,67) Cierniak, Pludra, Dul (w), Karczewski (w)
2. (62,94) Świdnicki, Jabłoński, Szostak, Grzelak
3. (63,34) Ratajczak, Curzytek, Kowalski, Lewandowski (w)
4. (64,45) Bartkowiak, Przyjemski, Krawczyk, Sadurski
5. (63,77) Bartkowiak, Curzytek, Grzelak, Pludra (w)
6. (62,67) Cierniak, Krawczyk, Lewandowski, Jabłoński
7. (64,39) Świdnicki, Przyjemski, Ratajczak, Buszkiewicz (w)
8. (64,67) Sadurski, Szostak, Karczewski (d), Buszkiewicz (w)
9. (62,95) Pludra, Ratajczak, Jabłoński, Sadurski
10. (63,39) Przyjemski, Cierniak, Grzelak, Buszkiewicz (w)
11. (64,92) Szostak, Curzytek, Krawczyk (t), Dul (ns)
12. (63,86) Świdnicki, Bartkowiak, Lewandowski, Karczewski (ns)
13. (63,98) Świdnicki, Krawczyk, Pludra, Kowalski (ns)
14. (64,23) Cierniak, Bartkowiak, Ratajczak, Szostak
15. (64,70) Sadurski, Lewandowski, Grzelak, Dul (ns)
16. (–,–) Curzytek, Przyjemski, Jabłoński, Karczewski (ns)
17. (63,98) Przyjemski, Lewandowski, Szostak, Pludra (w)
18. (62,95) Cierniak, Curzytek, Sadurski, Świdnicki
19. (–,–) Bartkowiak, Jabłoński, Dul (ns), Kowalski (ns)
20. (64,38) Krawczyk, Grzelak, Ratajczak (u), Karczewski (ns)

ZOBACZ TAKŻE:   Media: Kevin Fajfer na celowniku PSŻ-u

Liga szwedzka (za eSpeedway.pl):

Masarna Avesta: 61
1. Przemysław Pawlicki (3,3,2*,1*,2*) 11+3
2. Antonio Lindbaeck (1,2*,3,3,3) 12+1
3. David Bellego (0,3,1,2*,3) 9+1
4. Dimitri Berge (2,2*,0,2,2*) 8+2
5. Piotr Pawlicki (2,3,1*,3,3) 12+1
6. Phillip Hellstroem-Baengs (1*,2*,2,2*,2*) 9+4
7. Emil Millberg – nie startował

Dackarna Malilla: 29
1. Luke Becker (2,3,0,3,3,1,1) 13
2. Tero Aarnio (0,1,0,0,1,1) 3
3. Rasmus Jensen (1,0,1,0,0,D) 2
4. Jacob Thorssell (3,1,1,2*,3,0,0) 10+1
5. Jason Doyle – zastępstwo zawodnika
6. Avon Van Dyck (0) 0
7. Maksymilian Bogdanowicz (0,1,D) 1

Bieg po biegu:
1. Prz. Pawlicki, L. Becker, A. Lindbaeck, T. Aarnio 4:2 (4:2)
2. J. Thorssell, D. Berge, R. Jensen, D. Bellego 2:4 (6:6)
3. L. Becker, Pi. Pawlicki, P. Hellstroem-Baengs, M. Bogdanowicz 3:3 (9:9)
4. D. Bellego, D. Berge, T. Aarnio, L. Becker 5:1 (14:10)
5. Pi. Pawlicki, P. Hellstroem-Baengs, J. Thorssell, R. Jensen 5:1 (19:11)
6. Prz. Pawlicki, A. Lindbaeck, R. Jensen, A. Van Dyck 5:1 (24:12)
7. L. Becker, P. Hellstroem-Baengs, Pi. Pawlicki, T. Aarnio 3:3 (27:15)
8. A. Lindbaeck, Prz. Pawlicki, J. Thorssell, R. Jensen 5:1 (32:16)
9. L. Becker, J. Thorssell, D. Bellego, D. Berge 1:5 (33:21)
10. J. Thorssell, D. Berge, Prz. Pawlicki, R. Jensen 3:3 (36:24)
11. Pi. Pawlicki, P. Hellstroem-Baengs, M. Bogdanowicz, T. Aarnio 5:1 (41:25)
12. A. Lindbaeck, D. Bellego, L. Becker, J. Thorssell 5:1 (46:26)
13. D. Bellego, D. Berge, T. Aarnio, R. Jensen (D) 5:1 (51:27)
14. A. Lindbaeck, P. Hellstroem-Baengs, T. Aarnio, M. Bogdanowicz (D) 5:1 (56:28)
15. Pi. Pawlicki, Prz. Pawlicki, L. Becker, J. Thorssell 5:1 (61:29)

ZOBACZ TAKŻE:   Ninja Warrior Polska. Tak Paula Kulig wypadła w półfinale [WIDEO]

Vetlanda Speedway: 69
1. Dominik Kubera (3,3,3,2*,2*) 13+2
2. Victor Palovaara (1,2*,1,1,2*) 7+2
3. Brady Kurtz (2*,3,3,3,3) 14+1
4. Peter Ljung (3,2*,2*,3,2*) 12+3
5. Bartosz Zmarzlik (3,3,3,3,3) 15
6. Filip Hjelmland (2*,1,0,2*,3) 8+2
7. Robin Aspegren – nie startował

Piraterna Motala: 21
1. Jakub Jamróg (2,D,1*,0,1) 4+1
2. Jonas Seifert-Salk (0,1,2,1,1) 5
3. Mateusz Tonder (0,D,0,0,1) 1
4. Peter Kildemand (1,2,2,2,0) 7
5. Tomas Hielm Jonasson (1,1,1,1,0) 4
6. William Bjoerling (D,0,0,0,D) 0

ZOBACZ TAKŻE:   Historyczny sezon dla MKS PR Gniezno? Optymistyczna prognoza

Bieg po biegu:
1. D. Kubera, J. Jamróg, V. Palovaara, J. Seifert-Salk 4:2 (4:2)
2. P. Ljung, B. Kurtz, P. Kildemand, M. Tonder 5:1 (9:3)
3. B. Zmarzlik, F. Hjelmland, T. Jonasson, W. Bjoerling (D) 5:1 (14:4)
4. B. Kurtz, P. Ljung, J. Seifert-Salk, J. Jamróg (D) 5:1 (19:5)
5. B. Zmarzlik, P. Kildemand, F. Hjelmland, M. Tonder (D) 4:2 (23:7)
6. D. Kubera, V. Palovaara, T. Jonasson, W. Bjoerling 5:1 (28:8)
7. B. Zmarzlik, J. Seifert-Salk, J. Jamróg, F. Hjelmland 3:3 (31:11)
8. D. Kubera, P. Kildemand, V. Palovaara, M. Tonder 4:2 (35:13)
9. B. Kurtz, P. Ljung, T. Jonasson, W. Bjoerling 5:1 (40:14)
10. P. Ljung, D. Kubera, J. Seifert-Salk, M. Tonder 5:1 (45:15)
11. B. Zmarzlik, F. Hjelmland, T. Jonasson, W. Bjoerling 5:1 (50:16)
12. B. Kurtz, P. Kildemand, V. Palovaara, J. Jamróg 4:2 (54:18)
13. F. Hjelmland, V. Palovaara, M. Tonder, W. Bjoerling (D) 5:1 (59:19)
14. B. Kurtz, P. Ljung, J. Jamróg, T. Jonasson 5:1 (64:20)
15. B. Zmarzlik, D. Kubera, J. Seifert-Salk, P. Kildemand 5:1 (69:21)


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: