#BabskimOkiem: Philip Hellstroem-Baengs doceniony! [OPINIA]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

CÓŻ ZA WIDOWISKO! Myśle że można tutaj powiedzieć o pewnym „przebudzeniu” czerwono czarnych. Po poprzednich spotkaniach nastroje gnieźnieńskich kibiców nie mogły być wyraźnie pozytywne. Każdy wiadomo miał nadzieje na sukces, lecz nie do końca sami w to wierzyli.

Zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony i udowodnili, że nie ma co poszczególnych osób skreślać. Mecz zacięty, dostarczający sporo emocji zakończył się rezultatem 50:40. Z derbów nie można wyłonić prawdziwego lidera.

Każdy zawodnik dawał z siebie wszystko i widać to w wynikach jakie zdobywali. Najwięcej punktów zdobywa Timo Lahti (13) za nim Oskar Fajfer (12+1), Peter Kildemand (11+2) i Frederik Jakobsen (11). Myśle, że należy pochwalić Philipa Hellstroema-Baengsa za jego odważny atak w biegu 3, dzięki któremu na trzecim okrążeniu minął dużo bardziej doświadczonego zawodnika – Grzegorza Walaska.

Przed biegiem 10 zaczynamy od nowa. REMIS-27:27. Później było już tylko lepiej, gospodarze zaczęli wychodzić na prowadzenie. Nieprzyjemny upadek na sam koniec zaliczył kapitan Oskar Fajfer po podcięciu przez byłego zawodnika Startu Gniezno Oliviera Berntzona.

Zawodnik nie dosyć, że został wykluczony otrzymał również żółta kartkę. Wspaniała walka przy W25 skłania nas do pytania co było przyczyną takich, a nie innych wyników na meczach wyjazdowych. Cóż… było minęło.

Czasu nie cofniemy. Teraz czekamy na rewanżowe spotkanie w Łodzi i liczymy na podobne emocje z takim samym rezultatem. Na koniec meczu jak to bywało w poprzednich bezcovidowych sezonach zawodnicy wyszli do kibiców, aby im podziękować za doping, a kibice podziękowali za bardzo ciekawe widowisko. Mam nadzieję, że z Łodzi przywieziemy bonus hmmm a może nawet 3 duże punkty?


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: