Pierwszy Polak mistrzem świata w tej kategorii. Do sukcesu przyczynił się gnieźnianin!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Krzysztof Jabłoński ma powody do zadowolenia. Jego podopieczny Oskar Paluch został pierwszym polskim mistrzem świata w klasie 250cc. To bez wątpienia ogromny sukces.

Starszy z braci Jabłońskich relacjonuje na Facebooku, że Oskar Paluch miał do dyspozycji “ekstremalnie mocną jednostkę”. Więcej o współpracy na linii Jabłoński-Paluch przeczytacie poniżej:

ZOBACZ TAKŻE:   Historyczny sezon dla MKS PR Gniezno? Optymistyczna prognoza

Kiedy już opadły emocje łatwiej mi dobrać jakieś logiczne słowa😊. Dużo dobrych projektów ale jeszcze więcej tych nie udanych🔙🤨🧐🤔, setki godzin badań i doświadczeń pozwoliły stworzyć ekstremalnie mocną jednostkę GM 250cc dla Oskara „Flaying Kid” Palucha na ME i MŚ.Wczorajszy Finał Mistrzostw Świata w Cloppenburg na długo pozostanie w mojej pamięci 😅 Po 3ciej serii kiedy miał 8pkt i prowadził w klasyfikacji nastąpiło oberwanie chmury. Zawody mogły zostać zaliczone, ale organizatorzy @msc_clp stanęli na głowie i doprowadzili tor do stanu używalności. Dobrze że tak się stało bo sprawiedliwie odjechano 20 wyścigów.Oskar wykazał się dużą dojrzałością jak na swój wiek, mocną psychiką i postawił „kropkę nad i” , wyrywając dwa kolejne biegi z olbrzymią przewagą od samego startu. I zagrali nam „Mazurka Dąbrowskiego”🙌☺️.Pierwszy Polak, który został Mistrzem Świata w klasie 250cc 🇵🇱🥇i przełamał bardzo silną konkurencję z Danii🇩🇰 .No i z polskim tunerem😉🇵🇱.🏁 i świetną opieką taty Piotra Palucha oraz Adama Czechowicza.👌👌👌Gratulacje” – napisał Krzysztof Jabłoński na Faceboou.

ZOBACZ TAKŻE:   KS Gniezno mógł być jeszcze mocniejszy! Z nimi toczyły się rozmowy


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: