Pierwszy Polak mistrzem świata w tej kategorii. Do sukcesu przyczynił się gnieźnianin!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Krzysztof Jabłoński ma powody do zadowolenia. Jego podopieczny Oskar Paluch został pierwszym polskim mistrzem świata w klasie 250cc. To bez wątpienia ogromny sukces.

Starszy z braci Jabłońskich relacjonuje na Facebooku, że Oskar Paluch miał do dyspozycji “ekstremalnie mocną jednostkę”. Więcej o współpracy na linii Jabłoński-Paluch przeczytacie poniżej:

ZOBACZ TAKŻE:   Dariusz Dobrzycki komentuje triumf MKK. Mówi też o trudnym zadaniu

Kiedy już opadły emocje łatwiej mi dobrać jakieś logiczne słowa😊. Dużo dobrych projektów ale jeszcze więcej tych nie udanych🔙🤨🧐🤔, setki godzin badań i doświadczeń pozwoliły stworzyć ekstremalnie mocną jednostkę GM 250cc dla Oskara „Flaying Kid” Palucha na ME i MŚ.Wczorajszy Finał Mistrzostw Świata w Cloppenburg na długo pozostanie w mojej pamięci 😅 Po 3ciej serii kiedy miał 8pkt i prowadził w klasyfikacji nastąpiło oberwanie chmury. Zawody mogły zostać zaliczone, ale organizatorzy @msc_clp stanęli na głowie i doprowadzili tor do stanu używalności. Dobrze że tak się stało bo sprawiedliwie odjechano 20 wyścigów.Oskar wykazał się dużą dojrzałością jak na swój wiek, mocną psychiką i postawił „kropkę nad i” , wyrywając dwa kolejne biegi z olbrzymią przewagą od samego startu. I zagrali nam „Mazurka Dąbrowskiego”🙌☺️.Pierwszy Polak, który został Mistrzem Świata w klasie 250cc 🇵🇱🥇i przełamał bardzo silną konkurencję z Danii🇩🇰 .No i z polskim tunerem😉🇵🇱.🏁 i świetną opieką taty Piotra Palucha oraz Adama Czechowicza.👌👌👌Gratulacje” – napisał Krzysztof Jabłoński na Faceboou.

ZOBACZ TAKŻE:   Mieszko Gniezno ma nowego zawodnika!


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: