To byłaby sensacja! Nie do wiary, kto znalazł się na celowniku Startu Gniezno

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Już od jakiegoś czasu słyszymy, że Rafael Wojciechowski szuka swojego następcy. Deklaruje, że to będzie ktoś bardziej doświadczony i z większą wiedzą. Nam udało się dotrzeć do informacji o tym, z kim rozmawiał Start Gniezno.

ZOBACZ TAKŻE:   Organizatorzy gali PunchDown wydali oświadczenie ws. Artura Walczaka!

Okazuje się, że na celowniku klubu z pierwszej stolicy Polski znalazł się Rafał Dobrucki. To obecny selekcjoner reprezentacji naszego kraju! Sprowadzenie do Gniezna takiego fachowca byłoby bez wątpienia wielką sprawą, wręcz sensacją!

Podobno Start Gniezno dwukrotnie podchodził do rozmów z tym selekcjonerem. Z pierwszej próby nic nie wynikło, a i również drugie podejście rzekomo nie przyniosło pozytywnego finiszu.

ZOBACZ TAKŻE:   Przyjaciel Artura Walczaka rozmawiał z lekarzem. Jest załamany

Informacje, jakie do nas dotarły, wskazują na to, że żużlowym władzom nie podoba się pomysł polegający na tym, że Dobrucki łączyłby rolę trenera/menedżera zespołu z obowiązkami selekcjonera reprezentacji Polski.

ZOBACZ TAKŻE:   Nasze ustalenia znów potwierdzone. Start Gniezno ma nowego zawodnika!

Czy coś w tej sprawie może się jeszcze zdarzyć? Tego nie wiemy. Uważnie monitorujemy temat i sprawdzamy, kto może zostać następcą Rafaela Wojciechowskiego. Może Wy macie jakieś typy? Piszcie w komentarzach!


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: