Słaby występ Timo Lahtiego w Rybniku [WYNIKI]

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W sobotę na torze w Rybniku odbyły się zmagania w ramach SEC. Ponownie słabo spisał się Timo Lahti, który zajął dopiero 14. miejsce.

Wyniki finału SEC w Rybniku (za WP SportoweFakty):

1. Leon Madsen (Dania) – 14 (3,3,2,0,3,3) – 1. miejsce w finale
2. Mikkel Michelsen (Dania) – 14 (3,2,3,2,2,2) – 2. miejsce w finale
3. Patryk Dudek (Polska) – 13 (3,2,3,1,3,1) – 3. miejsce w finale
4. Bartosz Smektała (Polska) – 12 (3,3,2,3,1,0) – 4. miejsce w finale
5. Siergiej Łogaczow (Rosja) – 10 (2,2,2,3,1)
6. David Bellego (Francja) – (2,1,0,3,3)
7. Robert Lambert (Wielka Brytania) – (1,3,1,1,3)
8. Piotr Pawlicki (Polska) – (0,3,3,1,t)
9. Nicki Pedersen (Dania) – (2,0,1,2,2)
10. Daniel Bewley (Wielka Brytania) – (0,1,3,0,2)
11. Patrick Hansen (Dania) – (0,1,1,2,2)
12. Rune Holta (Polska) – (t,1,d,3,w)
13. Vaclav Milik (Czechy) – (1,0,2,1,0)
14. Timo Lahti (Finlandia) – (1,0,0,2,1)
15. Andrzej Lebiediew (Łotwa) – (1,2,1,d,0)
16. Kai Huckenbeck (Niemcy) – (2,0,0,0,1)
17. Jakub Miśkowiak (Polska) – (0,0)
18. Wiktor Trofimow jr (Polska) – (0)

ZOBACZ TAKŻE:   Zawodnik Startu wicemistrzem kraju!

Bieg po biegu:
1. Smektała, Huckenbeck, Lahti, Miśkowiak (Holta – t)
2. Dudek, Bellego, Lambert, Bewley
3. Michelsen, Pedersen, Lebiediew, Hansen
4. Madsen, Łogaczow, Milik, Pawlicki
5. Pawlicki, Dudek, Hansen, Huckenbeck
6. Lambert, Lebiediew, Holta, Milik
7. Madsen, Michelsen, Bellego, Lahti
8. Smektała, Łogaczow, Bewley, Pedersen
9. Michelsen, Łogaczow, Lambert, Huckenbeck
10. Dudek, Madsen, Pedersen, Holta (d)
11. Bewley, Milik, Hansen, Lahti
12. Pawlicki, Smektała, Lebiediew, Bellego
13. Bellego, Pedersen, Milik, Huckenbeck
14. Holta, Michelsen, Pawlicki, Bewley
15. Łogaczow, Lahti, Dudek, Lebiediew (d)
16. Smektała, Hansen, Lambert, Madsen
17. Madsen, Bewley, Huckenbeck, Lebiediew
18. Bellego, Hansen, Łogaczow, Trofimow jr (Pawlicki – t)
19. Lambert, Pedersen, Lahti, Miśkowiak (Holta – w)
20. Dudek, Michelsen, Smektała, Milik

ZOBACZ TAKŻE:   Zupełnie nowa twarz w Grinbud KS-ie Gniezno!

Baraż:
Michelsen, Madsen, Łogaczow, Bellego

ZOBACZ TAKŻE:   Nowe wyzwanie dla Jagody Linkowskiej

Finał:
Madsen, Michelsen, Dudek, Smektała

Bieg dodatkowy o 5. miejsce:
Bewley, Smektała

Bieg dodatkowy o brązowy medal:
Dudek, Pawlicki

Sędzia: Aleksander Latosiński (Ukraina)


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: