Start – Unia: Tylko juniorzy zawiedli. Takich ocen jeszcze nie było!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Tego jeszcze w bieżącym sezonie nie było! Aż CZTEREM zawodnikom Startu Gniezno wystawiamy szóstki (skala 1-6) za mecz z Unią Tarnów. Co prawda płatny komplet zgarnął tylko Oskar Fajfer, ale naszym zdaniem również obcokrajowcy wywiązali się z zadania i zasłużyli na najwyższe oceny.

Noty dla zawodników Aforti Startu Gniezno:

Frederik Jakobsen 6. Kolejny bardzo udany mecz tego zawodnika. Tylko w pierwszym starcie dał się pokonać rywalowi. Później był już poza zasięgiem tarnowian.

Peter Kildemand 6. On z kolei od początku szedł jak burza. Był zadziorny i nieustępliwy. W ostatnim wyścigu musiał jednak uznać wyższość Ernesta Kozy i tym samym pozbawił się szansy na płatny komplet punktów.

Kevin Fajfer 4+. Zaczął w najgorszy możliwy sposób, bo od taśmy. Później pojechał niemrawo, a następnie wkroczył już na wyśmienity poziom i nie schodził z niego do końca zawodów.

Oskar Fajfer 6. Szacunek. Tego dnia rywale nie mieli na niego pomysłu. Najpewniej sam postanowił zrezygnować z udziału w wyścigach nominowanych.

Timo Lahti 6. Sytuacja analogiczna do Kildemanda. Fin był bardzo szybki i skuteczny, ale w ostatnim biegu nie postawił kropki nad “i”. Tym razem musiał obejść się smakiem – do płatnego kompletu troszeczkę zabrakło.

Mikołaj Czapla 2. Katastrofy nie było, ale rewelacji też nie. Warto jednak odnotować, że pokonał jednego rywala. Za to z pewnością trzeba go docenić. Niemniej tego zawodnika nadal czeka sporo pracy.

Marcel Studziński 1+. Bardzo, bardzo niemrawy występ. Przyzwyczaił do tego, że na domowym owalu spisuje się znacznie lepiej. Tym razem nie pokazał niczego szczególnego, choć być może na jego występ miał też wpływ upadek w pierwszym biegu.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: