Darmowy wstęp na mecz Start – Unia? To możliwe!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W najbliższą niedzielę zespół AFORTI Start Gniezno podejmie na własnym torze Unię Tarnów. Początek tego spotkania o godzinie 14.00. Działacze pierwszoligowca z Grodu Lecha z okazji wakacji przygotowali specjalną niespodziankę dla najmłodszych fanów czarnego sportu. Dzieci do lat 12 włącznie obejrzą to spotkanie za darmo!

Każde dziecko chcące obejrzeć spotkanie z “Jaskółkami” powinno zgłosić się do obsługi przy wejściach na stadion. Wspomagający nas w tych działaniach harcerze pomogą w przejściu przez kołowrotki. Dalej pozostaje już tylko zasiąść na trybunach i dopingować czerwono-czarnych w walce o punkty do tabeli eWinner 1. Ligi!

“Akcja, którą zaplanowaliśmy na najbliższa niedzielę, to nasz ukłon dla tych najmłodszych kibiców. Mamy wakacje, część dzieci pozostaje na miejscu, a więc dajemy im możliwość obejrzenia spotkania żużlowego za darmo. Kto wie, może wśród nich pojawią się nowi fani, którzy zarażą się miłością do czarnego sportu?” – mówi Radosław Majewski, dyrektor GTM Start Gniezno. “Zapraszamy całymi rodzinami w niedzielę na Wrzesińską!” – dodaje.

Konfrontacja z Unią Tarnów może odbyć się przy 50% zapełnienia stadionu. Zgodnie z nowymi regulacjami takie obostrzenia obowiązują od 26 czerwca. W sprzedaży internetowej dostępne są bilety:
– na trybunę – 50 zł
– normalne – 40 zł
– ulgowe – 30 zł (młodzież do 26 roku życia z ważną legitymacją szkolną/studencką, seniorzy powyżej 65 lat oraz kobiety)

W celu zakupu zapraszamy na stronę http://bilety.startgniezno.com. Od środy wejściówki dostępne będą także w sklepie Manekin – ul. Dąbrówki 23/1. Ponadto, tradycyjnie, w dniu meczu od godziny 10.00 uruchomione zostaną kasy przed stadionem.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: