Szokujące plotki. Czołowa zawodniczka MKS PR Gniezno powie “pas”?!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

“Podobno Jagoda Linkowska kończy karierę” – zaalarmował nas niedawno jeden z czytelników. Początkowo nie byliśmy w stanie w to uwierzyć. Postanowiliśmy jednak popytać tu i tam. W międzyczasie dotarło do nas jeszcze więcej plotek na ten temat.

Jagoda Linkowska to zawodniczka o dużym potencjale. Grała w PGNiG Superlidze, a w ostatnich sezonach cieszyła swoją postawą oczy gnieźnieńskich kibiców. Niestety, nie oszczędzał jej pech.

Były kontuzje, które sprawiały, że musiała sporo pauzować. Ostatni uraz pojawił się już na początku minionego sezonu. Linkowska zerwała więzadła, co było wręcz potwornym ciosem. Tym bardziej, że już wcześniej miała problemy z więzadłami.

Mijał czas, pojawiały się informacje o postępach w rehabilitacji, aż w końcu jak grom z jasnego nieba spadły plotki o możliwości zakończenia kariery przez tę zawodniczkę!

Czy rzeczywiście nie będziemy jej już oglądać w akcji? Stuprocentowej pewności nie mamy. Takie informacje docierają do nas jednak z kilku niezależnych źródeł. Wydaje się zatem, że coś jest na rzeczy, choć tym razem wolelibyśmy, aby nieoficjalne doniesienia nie odnalazły odzwierciedlenia w rzeczywistości…

Przypomnijmy, że Jagoda niejednokrotnie była liderką MKS-u. Jej grę oglądało się z ogromną przyjemnością.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: