Peter Ljung miał kilka ofert. Dlaczego wybrał Start Gniezno?

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W poniedziałkowy wieczór potwierdziły się nasze wcześniejsze ustalenia – Peter Ljung został nowym zawodnikiem Aforti Startu Gniezno. Teraz Szwed potwierdził, że nie tylko kierownictwo gnieźnieńskiego klubu proponowało mu nawiązanie współpracy.

Miałem dwie, może trzy propozycje i wszystkie wyszły w ostatnich dniach. Dla mnie ważne było przejść do drużyny, w której będę się dobrze czuł. Generalnie zawsze dobrze mi się jeździło na torze w Gnieźnie, co pomoże mi w trakcie sezonu. Aforti Start potrzebuje zwycięstw, by awansować do play-offów i postaramy się to zrobić – wyjaśnił Szwed w rozmowie z WP SportoweFakty.

ZOBACZ TAKŻE:   MIMP. Czapla nie ukończył zawodów. Studziński bez awansu

Ljung słabo wszedł w sezon eWinner 1. Ligi. Kiepski występ w pierwszym meczu sprawił, że sztab szkoleniowy Wilków Krosno odstawił go od składu. Ostatnio jednak Szwed pokazał w ojczyźnie, że nadal potrafi się ścigać.

ZOBACZ TAKŻE:   Start - Polonia: Philip Hellstroem-Baengs znów w składzie czerwono-czarnych

Zdobyłem 9 punktów w swoim pierwszym meczu i czułem się coraz lepiej z każdym biegiem. Oczywiście nie będę tego ukrywał, popełniłem kilka błędów, ale to była konsekwencja późnego wejścia w sezon. Czułem prędkość w motocyklu, jadę też we wtorek i w środę i będzie coraz lepiej. Nie czuję się jak po kontuzji, nie mam żadnych problemów ze zdrowiem, fizycznie jestem na sto procent gotowy. Miałem bardzo trudny start sezonu, ale teraz czuję się tak dobrze jak wcześniej i wierzę w to, że będę zdobywał tyle punktów ile poprzednio – podkreślił zawodnik.

ZOBACZ TAKŻE:   Ruszyła zrzutka na operację Roberta Peplińskiego. Wpłać i pomóż!

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: