Oceny dla zawodników Startu. Coś się zacięło w maszynie

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W poniedziałek Aforti Start Gniezno przegrał w Rybniku 40:50. Tak oceniamy występy zawodników ekipy z Gniezna:

Kevin Fajfer 2+. Początek miał wyborny. W pierwszej odsłonie dnia kapitalnie zachował się na pierwszych metrach, a później nie miał problemów z dowiezieniem do mety trójki. W kolejnych biegach już tak kolorowo nie było.

Frederik Jakobsen 3. Od tego zawodnika oczekuje się więcej. Duńczyk nie był na tyle szybki, by móc myśleć o wygrywaniu wyścigów. Kolekcjonował jedynie dwójki.

ZOBACZ TAKŻE:   Mateusz Poltaszewski: Chcę niejednemu młodemu zawodnikowi coś pokazać na boisku

Mirosław Jabłoński 2. W trzecim biegu pojechał po profesorsku – świetnie wszystko rozegrał i pomógł koledze z pary w wyjechaniu na czoło stawki. Gdyby podobnie spisywał się w pozostałych wyścigach, to czerwono-czarni mogliby nawet pomyśleć o zwycięstwie. Tymczasem dwa biegi totalnie zawalił.

ZOBACZ TAKŻE:   Ogromny pech zawodnika Startu. Defekt odebrał awans do IMŚJ!

Timo Lahti 4+. Najpierw skorzystał na defekcie Holty, a później był niezwykle szybki i przekonująco zwyciężał. W samej końcówce coś się w tej fińskiej maszynie zacięło. Uszło powietrze i był cieniem samego siebie.

Oskar Fajfer 4-. Podobnie jak kuzyn Kevin, zaczął w doskonały sposób. Kolejne biegi nie były jednak w pełni udane. Przede wszystkim brakowało mu dobrych startów. Na trasie musiał się sporo nagimnastykować, by wyszarpywać punkty.

ZOBACZ TAKŻE:   Nie żyje Henryk Olszak, były zawodnik Startu Gniezno

Marcel Studziński 1. Występ do zapomnienia. Nie pokonał żadnego rywala.

Mikołaj Czapla 2. On też nie pokonał żadnego przeciwnika, ale od niego wymaga się mniej niż od Studzińskiego. Otrzymał wyższą notę, bo dość płynnie pokonywał łuki i nie odstawał zbyt mocno od rywali.

Philip Hellstroem-Baengs bez oceny. Nie otrzymał szansy zaprezentowania swoich umiejętności.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: