Pocięte hamaki nad Weneją. Jest reakcja policji

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

“Szukamy nocnych wandali” – piszą na Facebooku przedstawiciele gnieźnieńskiej policji. Podkreślono, że poszukiwani są świadkowie aktu wandalizmu nad Weneją. Straty wyceniono na blisko 30 tysięcy złotych.

ZOBACZ TAKŻE:   Trener MKS PR Gniezno wiceprezesem Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej!

“Trudno zrozumieć intencje sprawców, którzy w nocy z 13 na 14 maja br. dopuścili się aktów wandalizmu nad jeziorem Jelonek w Gnieźnie. Być może odpowiedź na to znajdą policjanci wyjaśniający tą sprawę. Dzisiaj gnieźnieńscy policjanci przyjęli zawiadomienie w sprawie przestępstwa zniszczenia mienia, a dokładniej uszkodzenia hamaków znajdujących się w strefie relaksu, stacji i kosza na psie odchody i klonu zwyczajnego. Łączne straty Urząd Miejski wycenił na prawie 30 tysięcy złotych” – napisano na fanpage’u KPP w Gnieźnie na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:   Mecz Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Aforti Start Gniezno zagrożony?!

“Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu sprawców lub posiadające jakiekolwiek informacje na ich temat prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 211, e-mailowo: dyzurny.gniezno@po.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!” – dodają przedstawiciele policji.

ZOBACZ TAKŻE:   Mateusz Poltaszewski: Chcę niejednemu młodemu zawodnikowi coś pokazać na boisku

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: