Burza po meczu FAS KS Fałkowo. “Przegrywamy to spotkanie w sposób skandaliczny”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Zawrzało po meczu FAS KS Fałkowo – Maratończyk Brzeźno. Choć na boisku, po dużych emocjach, wygrała drużyna z Fałkowa 6:5, to Wielkopolski Związek Piłki Nożnej zadecydował o walkowerze na korzyść gości! Co doprowadziło do takiej sytuacji? Przedstawiciele FAS KS grzmią na Facebooku i szczegółowo opisują incydent.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

“Brak słów na decyzje Wielkopolski ZPN, który zdecydował że przyznaje walkowera w tym meczu na korzyść gości.. Nasz zawodnik nie miał przy sobie dowodu osobistego, a przeciwnik nie mogąc pogodzić się sportowo z porażką zarządał sprawdzenia naszych zawodników czy są zgodni jak w protokole meczowym. Wszystko się zgadzało, nasz zawodnik nie miał przy sobie dokumentu, ale okazał wszystkie dane w formie elektronicznej. Wprowadzono nas w błąd ponieważ sędzia stwierdził że to wystarczy.. gdyby stwierdził inaczej żona naszego zawodnika dowiozła by dokument w przeciągu 10minut. Dziś okazało się że przegrywamy to spotkanie w sposób skandaliczny. Będziemy się odwoływać od tej decyzji, ponieważ nasz klub sportowo chce wywalczyć awans, a jak widać komuś to bardzo przeszkadza i chce nam przeszkodzić. Jesteśmy zniesmaczeni postawą WZPN oraz tym jak zachował się nasz poniedziałkowy przeciwnik. Wygraliśmy mecz uczciwie i po sportowej walce. Wszyscy zawodnicy prawidłowo mogli brać udział w meczu. Załączamy protokół meczowy, żeby każdy mógł zobaczyć jak potraktowano nasz zespół…” – pisze FAS KS Fałkowo.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 5 maja 2021 o godz. 13:55:15


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: