Transfer ze Startu Gniezno do Polonii Bydgoszcz! [PLOTKI]

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Od wczoraj docierają do naszej redakcji plotki, że do Polonii Bydgoszcz ma trafić Damian Stalkowski, który przed tym sezonem związał się kontraktem warszawskim z Aforti Startem Gniezno. Wszystko dlatego, że bydgoszczanie znaleźli się w trudnej sytuacji kadrowej po kontuzji Adriana Gały.

ZOBACZ TAKŻE:   Euro 2020: tak typują gnieźnianie i nie tylko! Niektórzy stawiają na Polskę

Polonii potrzebny jest polski senior, stąd też pomysł na sięgnięcie po Damiana Stalkowskiego. Z naszych informacji wynika, że po zimowej przerwie nie trenował na torze i najprawdopodobniej dał już sobie spokój z żużlem. W trudnej sytuacji ma jednak pomóc Polonii.

ZOBACZ TAKŻE:   Frederik Jakobsen bez rewelacji w Szwecji

Pomóc w tym przypadku nie oznacza pojechać w meczu. Przewijające się doniesienia wskazują na to, że Stalkowski miałby być jedynie tzw. “kevlarem”, czyli podczas sobotniego spotkania Polonii w Gdańsku byłby tylko w parkingu, a w jego miejsce jeździłby Brayden McGuiness, juniorzy lub inni zawodnicy (z rezerwy taktycznej).

ZOBACZ TAKŻE:   Po prostu koszmar. Timo Lahti ostatni w Bydgoszczy!

Takie doniesienia pojawiały się nie tylko w wiadomościach do naszej redakcji. Przedstawiła je również Interia czy kibicowskie serwisy Polonii Bydgoszcz. Teraz czekamy na oficjalne potwierdzenie bądź zaprzeczenie z klubu.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: