Michał Mól szybko wraca do zdrowia. Kiedy znów zacznie grać?

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Michał Mól odzyskuje siły po kontuzji – uszkodzeniu więzadła krzyżowego tylnego. Wrócił do treningów, a za jakiś czas znów powinien przywdziać barwy Mieszka Gniezno w rozgrwkach 3. ligi. Jego słowa napawają optymizmem.

Powrót, mam nadzieje, że nadejdzie jak najszybciej. Po 2-miesięcznej przerwie dobrze było wrócić do treningów z drużyną, choć na początku myślałem, że będzie to dłuższa przerwa, lecz niezastąpiony fizjoterapeuta Michał Pawlikowski pomógł uporać mi się z tym szybciej. Jeszcze występują jakieś mikrourazy, ale to nie przeszkadza w trenowaniu, Czuję, że jeszcze odstępuje kondycyjnie od kolegów z drużyny, ale mam nadziej, że już niedługo będę mógł powrócić do kadry na mecz – podkreśla w rozmowie ze sportzpazurem.pl.

Ostatnie wyniki Mieszka niestety nie napawają optymizmem…

Tracimy dużo bramek. Musimy się na tym teraz najbardziej skupić, a jeżeli chodzi o nasze trafienia, to przyjdzie jeszcze takie przełamanie, że zaczną padać gole – dodaje.

Najbliższy mecz Mieszko Gniezno zagra w sobotę. O godz. 13:00 podopieczni Przemysława Urbaniaka zmierzą się z Unią Swarzędz.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: