Co z kevlarami Startu? Mamy komentarz z klubu!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Inni już mają nowe kevlary, a Aforti Start Gniezno wciąż czeka. Z klubu dowiadujemy się, że wcześniejszy start produkcji kombinezonów hamowała kwestia miejsc reklamowych zarezerwowanych dla sponsora ligowego. – Dłuższe oczekiwanie na akcept wywróciło kolejkę produkcyjną u producenta – wyjaśnia dyrektor klubu Radosław Majewski. Na mecz z Ostrovią (12 kwietnia) kombinezony mają być gotowe. Dla Startu będzie to pierwsze spotkanie w tym sezonie – pierwsze, z Orłem zostało odwołane ze względu na COVID-19 w zespole z Gniezna.

SPORTZPAZUREM.PL: Kiedy zawodnicy otrzymają nowe kevlary? Czy będą gotowe na mecz z Ostrovią?

RM: Kevlary będą gotowe na mecz z Ostrovią. Zawodnicy otrzymają je w piątek przed treningiem. Z uwagi na przełożenie domowego spotkania z Orłem Łódź nie było presji terminu i odbierzemy je w tym tygodniu.

Co jest przyczyną tego, że jeszcze ich nie ma? Inne kluby zdołały już zapewnić swoim zawodnikom nowe kombinezony…

Produkcja kevlarów została zlecona w momencie uzyskania akceptacji projektu przez GKSŻ oraz sponsora tytularnego ligi, eWinner. Nastąpiło to później niż zakłada regulamin – kwestią sporną która hamowała wcześniejszy start produkcji były miejsca reklamowe zarezerwowane dla sponsora ligi. Dłuższe oczekiwanie na akcept wywróciło kolejkę produkcyjną u producenta. Do startu ligi wszystko będzie tak, jak należy.

Od kiedy czekacie na nowe kevlary? Kto odpowiada za ich przygotowanie z ramienia klubu?

Projekty kevlarów w klubie mamy gotowe zawsze w tym samym terminie – na początku lutego, za wszystkie projekty odpowiadam ja. Jak wspomniałem we wcześniejszym pytaniu kevlary zostały zlecone do produkcji w momencie uzyskania akceptacji projektu i układu reklam przez władze ligi. Obsunięcie czasowe wywróciło kolejkę u producenta, a że rynek w tym temacie jeśli chodzi o nasz kraj jest wąski to pozostało nam czekać na realizację zlecenia. Monitoruje sprawę co kilka dni. W tym roku trwa to zdecydowanie dłużej, ale kibice mogą być spokojni. Kombinezony będą na pierwszy mecz.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: