Oficjalnie: Frederik Jakobsen ma klub w PGE Ekstralidze!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Koniec spekulacji. Potwierdziły się wtorkowe doniesienia WP SportoweFakty – Frederik Jakobsen został gościem w ekstraligowym GKM-ie Grudziądz!

“Pogarszająca się sytuacja związana z zakażeniami COVID-19 zmusza kluby do działania i zabezpieczaniu się zawodnikami, którzy mogą wzmocnić drużynę w ramach instytucji “gościa”. Nie inaczej jest w przypadku ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM. Miło nam poinformować, że do żółto-niebieskich dołączył Frederik Jakobsen!” – czytamy na oficjalnej stronie internetowej klubu.

W dalszej części materiału prasowego działacze GKM-u przypominają, na jakich zasadach będą mogli skorzystać z usług Duńczyka, który będzie również bronić barw Aforti Startu Gniezno.

“W sezonie 2021 zmieniły się zasady korzystania z instytucji “gościa”. Kontrakt Jakobsena zabezpiecza nasz klub na przypadek stwierdzonego zakażenia koronawirusem (…). W składzie każdej drużyny na mecz ligowy może być zgłoszony jeden zawodnik biorący udział w danych zawodach jako “gość”. Może być zgłoszony wyłącznie w przypadku, gdy u co najmniej jednego zawodnika spośród pięciu z najwyższymi średnimi indywidualnymi (SI) w składzie aktualnej na dzień zawodów kadry klubu stwierdzony zostanie pozytywny wynik  na  obecność koronowirusa  COVID-19” – zaznaczono.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: