Ogromna motywacja dla zawodników Orła. Prezes obiecał nagrodę za mistrzostwo Polski!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Drużyna Aseko Orła Gniezno niedawno wróciła ze swojego pierwszego obozu w Karpaczu. Teraz nasi speedrowerzyści myślą już o początku sezonu, przed którym mają sporą motywację, by powalczyć o najwyższe miejsce na podium.

Przypomnijmy, że w minionym sezonie Orzeł zaprezentował się wręcz wyśmienicie. Zespół prowadzony przez trenera Marcina Puka rzadko przegrywał i ostatecznie zakończył rozgrywki CS Superligi na drugim miejscu.

Oczywiście apetyty w trakcie sezonu stopniowo rosły i pod koniec wszyscy liczyli, że uda się sięgnąć po złote medale. Co się jednak odwlecze, to nie uciecze. Prezes Aseko Orła mocno mobilizuje zawodników, by sięgnęli po Drużynowe Mistrzostwo Polski.

Reprezentanci Aseko Orła mają obiecaną nagrodę za taki sukces. Co mogą dostać?

To był nasz pierwszy, ale mam nadzieję, że nie ostatni wyjazd integracyjny, co już powiedziałem chłopakom. Obiecałem im, że po mistrzostwie Polski – czy to będzie w tym roku, czy za rok – zabiorę ich do Arłamowa. Ja się wywiążę ze swojej obietnicy, ale chłopacy też muszą się wywiązać z obietnicy mistrzostwa Polski – powiedział nam prezes klubu Paweł Woźny.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: