Dzieje się w Atlecie Gniezno! Klub otrzymał licencję i otwiera nowe sekcje

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Dzieje się w Atlecie – w ostatnim czasie zatwierdzono oficjalne barwy klubowe i logo. Drużyna otrzymała wspaniałe stroje zaprojektowane przez firmę extreme hobby. Klub będzie więc pięknie reprezentował nasze miasto na zawodach sportowych. 

Ponadto udało się uzyskać licencję Polskiego Związku Lekkiej Atletyki do uczestnictwa w zawodach rangi Krajowych Mistrzostw. Trenerzy optymistycznie spoglądają w przyszłość. 

Wśród zawodników można zauważyć prawdziwe utalentowane perełki do rywalizacji na najwyższym poziomie krajowym. 

Dodajmy, że Atleta będzie organizatorem cyklu otwartych imprez sportowych dla dzieci, które odbędą się we współpracy z pobliskim klubem TLEN z Mogilna. 

Zawody w Mogilnie rozegrane będą w czerwcu, a w Gnieźnie 4 września na boisku SP12. Koordynatorem tych zawodów jest prezes Atlety Leszek Hęś. – Czeka nas wspaniały rok – zaznacza sternik klubu.

Dodajmy, że w kwietniu Atleta otwiera nową sekcję w Niechanowie. Poprowadzi ją utytułowana zawodniczka Marzena Siwińska [nr kontaktowy: 696 013 929]. Ponadto Atleta będzie działać w Kłecku, gdzie zarządzanie grupą powierzono Arturowi Kolmerowi [661 804 091].


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: