Prezes się wygadał. eWinner 1. Liga ruszy w tym terminie?

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Kibice Startu Gniezno zastanawiają się, kiedy ruszą rozgrywki eWinner 1. Ligi. Na konkretne decyzje w tej sprawie trzeba jeszcze trochę poczekać, ale pojawiają się pogłoski, które stanowią bardzo interesujące źródło wiadomości.

Ostatnio konferencję prasową zorganizowała Polonia Bydgoszcz. Po tym spotkaniu z mediami portal speedwaynews.pl napisał: “szacuje się, że wpływ z biletów to około 30 procent tego, na czym opiera się budżet drużyn z zaplecza PGE Ekstraligi”.

ZOBACZ TAKŻE:   Znamy skład Startu na derby Wielkopolski!

– Dlatego jest pomysł, by opóźnić start I ligi. Nie można wykluczyć, że zaczniemy dopiero 9 maja, czyli od piątej kolejki. Wcześniejsze cztery rundy zostałyby rozegrane w terminach rezerwowych. Więcej będzie wiadomo 16 marca, gdy odbędzie się spotkanie prezesów klubów. Ostateczną decyzję i tak podejmie jednak Główna Komisja Sportu Żużlowego – powiedział z kolei prezes Polonii Jerzy Kanclerz (cyt. za speedwaynews.pl).

ZOBACZ TAKŻE:   Ostrovia - Start. Okrojona transmisja z derbów

Scenariusz z rozpoczęciem I ligi 9 maja wydaje się być ciekawy. Wydaje się, że wówczas obostrzenia mogą być poluzowane. Będzie już po świętach, po majówce, a i III fala powinna odpuścić. Wszystko oczywiście zweryfikuje rzeczywistość.

ZOBACZ TAKŻE:   Gala Akademia Boxing Show przełożona!

Ostateczna decyzja w tym zakresie zapadnie 16 marca.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: