Start chce opóźnienia inauguracji rozgrywek! Co z karnetami, jeśli trybuny będą puste?

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Menedżer Aforti Startu Gniezno w ogóle nie kryje się z tym, że chciałby opóźnienia inauguracji eWinner 1. Ligi o miesiąc. Wyjaśnia również, co się stanie z posiadaczami karnetów, jeśli liga ruszy bez kibiców.

Przede wszystkim liczymy na to, że kluby i oczywiście Główna Komisja Sportu Żużlowego podejdą do tego rozsądnie i liga wystartuje miesiąc później. To oczywiście jest na razie życzeniem. Liczymy jednak na to, że w czerwcu, lipcu i sierpniu, kiedy zaszczepionych będzie więcej i sezon na tzw. przeziębienia i wszelkie inne wirusy odejdzie, kibice będą mogli pojawić się na stadionie. Tak było w zeszłym roku – przypomina Rafael Wojciechowski, menedżer Aforti Startu Gniezno.

ZOBACZ TAKŻE:   Mecz Arged Malesa Ostrów - Aforti Start przerwany!

Choć start rozgrywek z kibicami na trybunach stoi pod ogromnym znakiem zapytania, to działacze ekipy z pierwszej stolicy Polski i tak twardo sprzedają karnety. Czy mają jakieś rozwiązania awaryjne na wypadek konieczności jazdy bez fanów na widowni?

Trzeba wziąć pod uwagę różne scenariusze. Jeżeli się okaże, że na przykład przez dwie pierwsze kolejki nie będzie można wejść na stadion, to wtedy wyrównamy tę różnicę w programach zawodów – na przykład kibice, którzy mają zakupiony karnet, na pozostałe mecze otrzymają program zawodów. To jest taki przykład. Zależy, jak to będzie wyglądać. Być może dołożymy do tego wstęp na turniej o koronę Bolesława Chrobrego – jeżeli dojdzie on do skutku. Jeżeli nie, to np. na zawody, które odbędą się w późniejszym terminie, czyli np. rundę finałową, jeśli do niej awansujemy – zaznacza Wojciechowski.

ZOBACZ TAKŻE:   GTM Start Gniezno wydał komunikat dla karnetowiczów. Jaka rekompensata?

Może jednak zdarzyć się tak, że przez cały sezon trybuny będą świecić pustkami. Co wtedy?

Jeżeli okaże się, że ten sezon jedziemy w ogóle bez kibiców, to wówczas karnety przejdą na kolejny sezon. Takie rozwiązanie wydaje się najrozsądniejsze. Te osoby, które o to pytają, uprzedzamy, że taka jest sytuacja. Myślę, że w ciągu kilku najbliższych tygodni wszystko się wyjaśni. Miejmy nadzieję, że mimo wszystko ten sezon ruszy z kibicami. Na pewno zrobimy to w ten sposób, by kibice skorzystali na karnetach i zaoszczędzili parę złotych. Wszystko będziemy na bieżąco porządkować i dopasowywać do sytuacji – zapewnia działacz Startu.

Ładowanie ... Ładowanie ...
ZAKAZ KOPIOWANIA FRAGMENTÓW LUB CAŁOŚCI MATERIAŁU

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: