W Gnieźnie ma powstać boisko plażowe. Do jakich sportów?

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W czwartek informowaliśmy o planach zakładających stworzenie boiska plażowego i modernizację boiska do hokeja. Tuż po tym materiale pojawiło się kilka pytań od czytelników. Czas zatem rozwiać wątpliwości.

>>> Dyskutuj, komentuj i bądź na bieżąco. Dołącz do grupy "Sport w Gnieźnie - forum kibiców"

ZOBACZ TAKŻE:   Od tego mogła rozboleć głowa. Zawodnik Mieszka usłyszał różne diagnozy

O pomyśle modernizacji boiska do hokeja i stworzenia boiska plażowego informował za pośrednictwem Facebooka miejski radny Arkadiusz Masłowski, więcej tutaj >>>.

Nasi czytelnicy zaczęli dopytywać, na czym ma polegać modernizacja boiska. Radny Masłowski wyjaśnił, że chodzi m.in. o zakup nowych bramek i odświeżenie ogrodzenia. Błażej Zieliński z UKH Startu 1954 Gniezno zdradził natomiast, że planowana jest również lekka renowacja nawierzchni.

ZOBACZ TAKŻE:   M. Jabłoński: Nie wróciłem do Startu Gniezno, by walczyć o miejsce w składzie, tylko by być filarem tej drużyny

Pojawił się też wątek tego, że w Gnieźnie przydałoby się boisko do siatkówki plażowej. Miejski radny wyjaśnił, że to, które miałoby powstać, ma być uniwersalne – do różnych sportów, takich jak m.in. siatkówka i piłka nożna. Z pewnością byłoby to też miejsce, które można by zagospodarować na potrzeby plażowego szczypiorniaka.

ZOBACZ TAKŻE:   Boks olimpijski znów w Gnieźnie. Znamy szczegóły!

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: