Kevin Fajfer: Rola zawodnika oczekującego mnie nie interesuje

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Kevin Fajfer pieczołowicie przygotowuje się do sezonu 2021. Wychowanek Startu Gniezno ma duże aspiracje. Absolutnie nie myśli o tym, by być zawodnikiem rezerwowym czy oczekującym.

Już w zeszłym roku Kevin Fajfer pokazał, że niektórzy skreślili go zdecydowanie za wcześnie. Dobre występy na zapleczu PGE Ekstraligi bez wątpienia dodały mu wiatru w żagle.

ZOBACZ TAKŻE:   GST wystąpił na mistrzostwach Polski. Kolejny sukces doświadczonej zawodniczki!

Sumiennie przygotowuje się do nowego sezonu. Ma jasny cel.

Chcę występować w każdym meczu jako senior. Rola zawodnika oczekującego mnie nie interesuje, ponieważ mam wysokie aspiracje. Chcę z meczu na mecz osiągać coraz lepsze wyniki – mówi w rozmowie z po-bandzie.com.pl

ZOBACZ TAKŻE:   "Proszę nie doszukiwać się żadnego konfliktu"

Jak już informowaliśmy, w tym sezonie Kevin będzie korzystać z byłych mechaników gwiazd – Nickiego Pedersena i Emila Sajfutdinowa. W jego teamie pojawili się Mariusz Barciński i Krzyszrof Kamiński.

Dograliśmy już między sobą szczegóły naszej współpracy i mamy też jasno wyznaczony cel, jaki chcemy wspólnie osiągnąć. Jestem bardzo zadowolony z powodu faktu, że podczas zawodów będę mógł ścigać się z czystym umysłem i że moi mechanicy będą wspierać mnie swoim doświadczeniem – dodaje Kevin Fajfer.

ZOBACZ TAKŻE:   Nikt nie zasłużył na szóstkę, ale pochwał nie brakuje! [OCENY]

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: